Jump to content

Cerere - AIM - Falador [Acceptat]

bogdy234
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Bogdan
Varsta: 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un baiat sincer, cu cei 7 ani de acasa, nu imi place minciuna, imi place sa ii ajut pe cei care au nevoie, sunt la liceu clasa a X-a, profil matematica-informatica intensiv informatica.

Locatia(Oras): Alba Iulia

Ce gen de muzica asculti?: Nu ascult un gen anume de muzica, ascult orice piesa care imi place.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Falador
Nivel : 24
Nume folosite anterior: -
Vechime pe server: Din  
2015-06-18 11:29:40

Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, am avut 1 ban 3 zile, motiv tentativa inselatorie.

Poza cu invitatie:  http://imgur.com/B9OoDOW

Link cu faction history: http://greenpanel.bu...profile/Falador
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Cu inf3c7 m-am certat, dar el e pretenasul meu, ma iarta el.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am mai fost in mai multe clanuri, dar cred ca in [AIM] ma voi regasi cel mai bine.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da, am mai fost 1 data si vreau sa revin, deoarece mi se pare cel mai frumos clan.
Ce alte jocuri mai joci?: Pe langa SA:MP (care este jocul meu principal) mai joc CS:GO.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu priedusmanul meu Inf3c7.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10.

Experienta DM [ ()/10]: 9/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype-ul meu este filimon.bogdan1.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa ma alatur acestui clan, deoarece este un clan serios, cu membrii de treaba, activ si cred ca ma voi regasi in acest clan.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cred ca pot ajuta clanul prin activitatea mea pe /c, socializarea cu ceilalti membrii.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur.

Edited by Falador

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.