Jump to content

Cerere-AIM-HacKedVlad_Md. [Respins]

MAX_Gur
 Share

Recommended Posts

Nume:Vlad.
Varsta:Varsta mea este de 16Ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Salut! Eu sunt Vlad, sunt din Bucuresti, am 16 ani si imi place foarte mult sa-mi petrec timpul afara si la calculator cu prietenii. Eu sunt un tip caruia ii plac foarte mult catelasii si pisicile.In concluzie asta sunt eu, daca nu va place de mine nu ma bagati in seama.

Locatia(Oras): Bucuresti.

Ce gen de muzica asculti?Manele,Dapstep.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :hacKedvlad_Md.
Nivel :27, mai putin si fac 28.
Nume folosite anterior:Nu am nume folosite anterior.
Vechime pe server: Pe acest server am o vechime aproximativa de 2Ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da, da am avut, de 2 ori. Ban 7 zile ,si din pacate, 3/3 warns.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/DVW53GD

Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/HackedVlad_MD
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu,nu am.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, da am mai fost, acelea fiind: bvb, FTW, _007,.ws,PHX.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost in el.
Ce alte jocuri mai joci?:Nu mai joc alte jocuri, sampul este singurul joc pe care-l joc.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Ma inteleg bine cu toti deoarece in clanul [AIM] toti membri sunt respectati.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:As zice ca 9/10.

Experienta DM [ ()/10]:Nu fac dm, dar pe politisti am , sa zic, 2/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype:MAx.Renumitu.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Eu doresc sa fac parte din clan deoarece am multi prieteni in el si desigur, si este un clan cunoscut pe server.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Eu consider ca pot ajuta clanul acesta cu activitatea m-ea si cu respectul fata de alti membri.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da, da sunt de acord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.