Jump to content

Cerere - [AIM] - Sumix. [Acceptat]

Steff Stefan
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Stefan.
Varsta:15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Nicioadata nu mi-a placut sa ma descriu.Pur si simplu nu stiu ce sa zic, desi ar fi atat de multe lucruri de spus despre mine.

Pai, in primul rand sunt o persoana normala, cu preocupari normale si care nu poseda obsolut nimci iesit din comun.

Sunt perfectionist, nu imi place sa fac lucrurile de mantuiala si tin la detelii. Nu sunt genul de persoana care sa stea prea mult suparata.Eu iert, dar nu uit.Imi place sa ma implic in diferite activitati. Sunt obtimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere.Sunt vesel in cea mai mare parte a timpului si pot sa spun ca am facut un hobby din a-i face pe ceilalti sa rada.

Locatia(Oras):Ploiesti.

Ce gen de muzica asculti?Pop, Trap, Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :Sumix.
Nivel :50
Nume folosite anterior: erQ, $Stefan$
Vechime pe server:Un an.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da, am avut ban pentru jignire staff dar nu eram eu pe cont.Mi-a fost spart contul.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/60kxHRZ

Link cu faction history: http://bluepanel.bug...o/profile/Sumix. puneti voi [ "." ].
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu, nu am.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):[47], [A]lliance, Mq.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost dar imi doresc.
Ce alte jocuri mai joci?:CS:GO.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Azte.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:9/10

Experienta DM [ ()/10]:0/10, nu prea fac DM.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: catalin.victor5
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa incerc ceva nou, prin AIM cred ca pot realiza ceva pe acest server.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Eu cred ca pot ajuta calanul prin activitatea mea, si prin seriozitatea pe care o am.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.