Jump to content

Cerere AIM - GhostWTF [Respins]

Joint Angel
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Stanciu Andrei.
Varsta: Am varsta de 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt din orasul Bucuresti, am 17 ani si ma numesc Andrei. In timpul liber prefer sa stau cu prietenii pe skype sau sa ies afara, si, bineinteles, sa ma joc sa:mp.

Locatia(Oras): Bucuresti.

Ce gen de muzica asculti? Pop, Manele, Rock.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : GhostWTF
Nivel : 21.
Nume folosite anterior: Nu am mai folosit niciun alt nickname.
Vechime pe server: 
2015-01-07 22:59:36
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu, nu am fost banat.

Poza cu invitatie:  http://imgur.com/aDdiziv

Link cu faction history:  http://bluepanel.bugged.ro/profile/GhostWTF
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am avut, si nici nu o sa am vreo altercatie cu un membru din AIM, deoarece toti sunt respectati si nu mi-as permite.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): [bVb], [FTW], ZU. , [KT] , Corleone.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu, nu am mai facut parte din acest clan.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu toti membrii, in special cu Lord si Sakya.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10.

Experienta DM [ ()/10]: 7/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: andrei_andrei9965
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este cel mai respectat si dorit clan dupa server. In acesta voi gasi mereu membrii cu care am ce discuta, si cu care imi pot impartasi experientele.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Prin experienta mea de pana acum pe sa:mp, si fiind un membru de nota 10.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur, chiar imi doresc.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da, bineinteles.

Edited by GhostWTF

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.