Jump to content

Raul - Master of Stunts | Stunts in Los Santos, Las Venturas & San Fierro, Part II

Raul_Cross
 Share

Recommended Posts

Raul - Master of Stunts | Stunts in Los Santos, Part II | Episod 4.

Subiectul video-ului: Stunts

O scurta prezentare: Stunt-uri in cele 3 orase.

Link catre filmulet: 

Recomand vizualizare in 720p60 pentru o claritate mai buna.

Am decis sa continui episoadele cu stunt-uri intr-un nou topic, datorita faptului ca vechiul topic s-a aglomerat si pentru ca am adus noi update-uri videoclipurilor.

Tin sa mentionez, dificultatea stunt-urilor a fost marita in acest episod si in viitoarele 2.

Ii multumesc in mod special lui DrifterYT pentru introul realizat in episodul 4, de-asemenea ii multumesc si luMarius AIM pentru noua sigla a episoadelor.

Deoarece continui episoadele in acest topic, am decis sa mai postez o data si episoadele trecute.

Raul - Master of Stunts | Stunts in Los Santos, Part I / V1

Raul - Master of Stunts | Stunts in Las Venturas, Part I / V2

Raul - Master of Stunts | Stunts in San Fierro, Part I / V3

Acesta este canalul meu de YouTube:  Click aici. Daca doriti, puteti lasa un subscribe.

Iar acesta este canalul de YouTube al lui DrifterYT: Click aici, daca doriti puteti lasa si aici un subscribe. :)

Daca v-a placut acest episod, stunt-urile realizate in acesta si videoclipul puteti lasa un  rep_up.png pentru munca depusa in realizarea stunt-urilor si a videoclipului, multumesc!

P.S: Viitoarele 2 episoade o sa le postez in acest topic, putin mai jos!  ^_^

Bv, nu ne int

Ms ms, bine ca ti-am facut intro :)) GG xD

Cp cp, da.. ms inca o data pentru intro. :D

Geniale stunturi +1 de la mine :) ... mai ales intro care e ca un rezumat a tot ce ai facut pana acum ! Bravo :D Continua tot asa :) Maestru al Stunt-ului :))

Multumesc, apreciez! Si eu am fost foarte uimit de intro, drifter se pricepe nu gluma. :)

Bv, nu ne int

Multumesc, daca nu te 'int', nu posta.. e simplu. ;)

• Upvote 3

Fravo, imi plac melodiile pe care le pui in video.

Iti recomand: Suave - Phobia.

Si rock, idk. Nu prea ascult.

Geniule

Multumesc, am ascultat piesa sugerata de tine, eu pun cam tot timpu muzica pe care ascult. :) 

Dar cine stie, poate o sa apara piesa sugerata de tine la intro. :-?

• Upvote 1

Raul - Master of Stunts | Stunts in Los Santos, Part II | Episod 4.

Subiectul video-ului: Stunts

O scurta prezentare: Stunt-uri in cele 3 orase.

Link catre filmulet: 

Recomand vizualizare in 720p60 pentru o claritate mai buna.

Am decis sa continui episoadele cu stunt-uri intr-un nou topic, datorita faptului ca vechiul topic s-a aglomerat si pentru ca am adus noi update-uri videoclipurilor.

Tin sa mentionez, dificultatea stunt-urilor a fost marita in acest episod si in viitoarele 2.

Ii multumesc in mod special lui DrifterYT pentru introul realizat in episodul 4, de-asemenea ii multumesc si luMarius AIM pentru noua sigla a episoadelor.

Deoarece continui episoadele in acest topic, am decis sa mai postez o data si episoadele trecute.

Raul - Master of Stunts | Stunts in Los Santos, Part I / V1

Raul - Master of Stunts | Stunts in Las Venturas, Part I / V2

Raul - Master of Stunts | Stunts in San Fierro, Part I / V3

Acesta este canalul meu de YouTube:  Click aici. Daca doriti, puteti lasa un subscribe.

Iar acesta este canalul de YouTube al lui DrifterYT: Click aici, daca doriti puteti lasa si aici un subscribe. :)

Daca v-a placut acest episod, stunt-urile realizate in acesta si videoclipul puteti lasa un  rep_up.png pentru munca depusa in realizarea stunt-urilor si a videoclipului, multumesc!

P.S: Viitoarele 2 episoade o sa le postez in acest topic, putin mai jos!  ^_^

Super, pup

Foarte tare, cele mai tari stunt-uri vazute pe aceasta comunitate, pana acum...astept cu nerabdare viitorul episod, +1 clar.  :lol:

Multumesc, da acesta era si scopul meu, sa realizez cele mai grele stunt-uri posibile, sunt deja prea multi 'stunteri' care se lauda cu nimic!

Multumesc mult si de +1!

gg.

Multumesc.

• Upvote 1

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.