Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - Zaroori - Rank 6 News Reporters.

zaroori
 Share

Recommended Posts

Nickname:Zaroori

Level:15.

Ore jucate:167.

Poza cu invitatia:http://imgur.com/4ujghIr

Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/Zaroori

Sanctiuni:Nu am avut.

Cateva realizari pe server/ forum:Am reusit sa obtin functia de colider la factiunea SF Paramedic Department si la News Reporters.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP:Nu ma joc nimic altceva, doar SA-MP.

De ce vrei sa intri in clan:Deoarece toti prietenii mei sunt in acest clan frumos si as vrea sa fiu alaturi de ei, sa putem creea o atmosfera cat mai placuta.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?:Da, din PHALANX.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?:Nu, nu am mai facut parte.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:mih08ay, Four, Kauss, Manuu, ThatGuy., SWAT, berzek, MagicShot si multi altii.

Planuri de viitor pe server?:Momentan, vreau sa imi mentin functia de co-lider al factiunii News Reporters si pe viitor o sa incerc sa obtin functia de lider.

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Marian.

Varsta reala:18 ani.

Descrie-te in minim 15 cuvinte:Sunt un baiat simplu, imi place sa ma distrez, sunt glumet, nu sunt genul de persoana care se cearta, evit mereu certurile. Deoarece sunt sincer, asa imi place sa fie si persoana de langa mine. Urasc minciuna.

Ce gen de muzica asculti?:Ascult mai toate genurile de muzica, nu am un gen de muzica preferat. Depinde de stare.

Ce hobbyuri ai?:Uneori mai ies cu prietenii la biliard, imi plac jocurile de noroc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.