Jump to content

Retragere - Kelmo

Hawky
 Share

Recommended Posts

Nickname: Kelmo

Serverul pe care ai jucat?: Am jucat pe blue.bugged.ro 

De ce ai ales să te retragi?: Tot ce începe are şi un sfârşit, nu? Timpul meu petrecut pe SA:MP a luat sfârşit. Mâine-poimâine fac 20 de ani, iar eu încă stau să îmi pierd timpul pe un joc prostesc plin doar de copii cu vârste între 10-13 ani? Penibil. Cineva mi-a spus odată "Jocul ăsta o să-ţi dea de mâncare? O să-ţi asigure un loc de muncă?" Nu. Pe lângă faptul că acest joc a devenit foarte monoton, trebuie să accept realitatea faptului că nu mai sunt un copil şi că trebuie să fac lucruri mult mai mature. Poate retragerea mea va trage un semnal de alarmă şi pentru cei care au 20+ ani şi încă îşi pierd timpul în faţa acestui joc. 

Ce te-ar face să te întorci pe bugged.ro?: 'Poate' posibilele update-uri la server şi schimbările din staff.

Vei juca pe un alt server de să:mp? Ce e diferit pe acel server?: Nu.

Cine au fost cei mai buni prieteni ai tăi de pe server?: Am să fac doar o mică lista, şi această ar fi:

* FouR a.k.a 4 - "ceas"

* Deliriouz99 a.k.a Deli Delfinu 6629 - "ce faceţi mă nonorocitilor"

* ThatGuy. - ei bine .. el nu face prea multe.

* Manuu - praduitor în CS:GO

* ...

Ai altceva de adăugat?: Vă urez tuturor succes pentru anu' care vine, fericire şi poate că o să ne mai întâlnim pe viitor. Baftă!

Edited by Kelmo.GFX

Bafta!

Mersi bro.

Bafta!

Mersi

Bafta!

Mersi

Bafta.

Mersi

au la el se retrage, mersi ca nu m-ai mentionat :(

Nu e nevoie de o listă, se stie ca esti fratele meu ;)

mersi ca nu apar acolo :( succes dude! an nou fericit! #NewsReportersBAZA

An nou fericit și ție bro!

pwpix

Mersi

Bafta.

Mersi

Bafta!

Mersi

Noroc

Mersi, la fel.

bv nu ne pasa

Ce sarman esti smr ... cand mi-ai dat somatie la robber nu te-am scos din PD ca mi-a fost mila de tine, acum faci gura pe aici, penibil.

bafta

Mersi.

Bafta!

Mersi, ai grija ce faci in NR.

• Upvote 1