Jump to content

Cerere -AIM- MarkyzZ [Acceptat]

Razvan_gF
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Razvan
Varsta: 17 ani+
Autodescriere (~ 30 cuvinte): 
Ma numesc Razvan, am 17 ani si am ca hobby-uri SA:MP-ul, fotbalul si dansul. Sunt o persoana in general timida insa in lumea virtual nu am absolut nici un fel de retinere in a ma afirma. Consider ca cele mai evidente calitati ale mele sunt sinceritatea si loialitatea. Nu ma intelegeti gresit, mai mint din cand in cand insa niciodata cu scopul de a profita de pe seama minciunilor sau de a face rau cuiva. Defectul meu cel mai evident pot spune ca este incapatanarea mea de fier, carenta care poate fi privita si ca o calitatea in anumite situatii. Cu un asemenea ''defect'' niciodata nu vei putea spune ''The world is too small''.

Locatia(Oras): Botosani

Ce gen de muzica asculti? Toate cu exceptia muzicii populare, pe care o ascult foarte rar, la petreceri specifice.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : MarkyzZ
Nivel : 23
Nume folosite anterior: Nu am.
Vechime pe server: 1 an.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu am fost niciodata banat.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/74bP7zY

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Markyzz
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am mai fost acum ceva timp in PHX., mai recent in [Y]

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Am mai fost si am iesit din cauza unei neintelegri cu un alt membru.
Ce alte jocuri mai joci?: League of Legends, MTA.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu Firewall si Zotha

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10

Experienta DM [ ()/10]: 8-9 la tras cu arma, DM nu fac decat pe COPS.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: -
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece aici se regasesc jucotrii de elita.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Da, cu prezenta si poate si poate si mai mult.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.