Jump to content

Cerere - AIM - HulkPT7. [Respins]

HulkPT7.
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Cosmin .
Varsta: 14 ani .
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Sunt o persoana cu capul pe umeri, cu o perspectiva deosebita asupra realitatii avand cei 7 ani de acasa si seriozitatea necesara de a face parte din aceasta factiune, cu diferite abilitatii si talente ne descoperite de alti lideri si cu placerea de a participa la diferite activitati impreuna cu prietenii si cu familia. Fiind o persoana deschisa tuturor posibilitatilor si adaptiva oricarui mediu consider ca sunt destul de placut tuturor persoanelor din jurul meu facandu-le sa se simta in largul lor in apropierea mea discutand deschis orice problema. Imi place sa vad cum lucrurile evolueaza in jurul meu stiind ca am avut si eu putina implicare in dezvoltarea acestora pe care le vad evoluand si crescand in jurul meu. Am diferite hobby-uri ca orice alta persoana cum ar fi football-ul si IT-ul. IT-ul este unul dintre cele mai cautate domenii din ziua de azi si este si cel pe care am decis sa ma axez in decursul vietii mele.

Locatia(Oras): Craiova .

Ce gen de muzica asculti? Rap , Hip - Hop ,  Manele , Trap .

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : HulkPT7.
Nivel : 17 .
Nume folosite anterior: Nu am mai folosit alte nick-uri .
Vechime pe server: Aproape 6 luni .
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da , am avut atunci cand m-am apucat de acest server deoarece nu stiam multe , ma enervam si injuram , unii faceau post , am acumulat 3/3 Warn-uri si am luat ban 3 zile .

Poza cu invitatie: http://imgur.com/igx1xVn

Link cu faction history: http://greenpanel.bugged.ro/profile/HulkPT7.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu , nu am vreo altercatie cu vreun membru din AIM si nici nu am avut .

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da , in DLL .

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu , nu am mai fost .
Ce alte jocuri mai joci?: Counter Strike Global Offensive .
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM ? : Cu [AIM]OSULETZ .

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10 .

Experienta DM [ ()/10]: 10/10 .

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype : cosminel0581 
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este un clan cu o vechime foarte mare pe acest server , un clan respectat , membrii de treaba si , deasemenea , un clan foarte activ .

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Consider ca pot ajuta clanul prin experienta si activitatea mea .

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da , sunt de acord .
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?  Da , sunt de acord sa fac acest lucru .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.