Jump to content

Aplcatie Taylor - Lennon [Acceptat]

Raphael98
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Popescu Ionut-Rafael.
» Vârstă: 17 ani.
» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Sunt o persoana calma, sincera, respectuoasa si serioasa. Am simtul umorului dar si o limita numita bunul simt peste care nu trec. Imi place sa ma fac placut peste tot, nu caut motiv de cearta, dar daca se iveste vreo certa renunt primul deoarece nu-i vad rostul. Imi place sa cunosc prieteni noi cu care sa comunic si sa glumesc
» Localitate/ oraş: Mioveni, Arges.
» Ce iti place să faci in timpul liber?: Sa joc fotbal si sa stau pe SA:MP.

Statistici online:

» Nickname: Lennon
» Nivel: 20.
» Nume folosite anterior: [RaphaeL], am fost in paramedic cand aveai rank 6 si aveai numele Raphael si eu aveam [RaphaeL] si ne incurcau toti:))).
»Vechime pe server: 4-5 luni.
»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): La inceput pentru autoclicker, recunosc.
»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Nu.
»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/fCnfexm
»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Lennon
»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu..
»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Am fost in .Si(cel mai important de pana acum pentru mine), in rest clanuri mai micute.
»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Nu prea sunt foarte apropiat, dar poate daca i-as cunoaste ne-am apropia mai mult si prin acest clan este cea mai buna cale.

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: Skype: rafaelionut2015, Yahoo: [email protected]
»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?: In clan sunt membrii de treaba, bine alesi cu care as putea lega o prietenie de durata, bazata pe seriozitate si respect. Vreau sa intru intr-un clan deoarece simt nevoia sa mai faca o gluma sa mai rad si la momentul actual sunt cam singur si-mi doresc niste prieteni.
»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Da, tagul pe forum, stiti ca-l pot schimba de 2 ori la 30 de zile si deabia maine il mai pot schimba.
»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Nu se pune problema.

Edited by Seraphim Lennon

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.