Jump to content

Vând casa cu ID-ul 7 de tip 'Big' în LS.

Hawky
 Share

Recommended Posts

• Nick pe server: Kelmo

• Level: 30

Preţ: 1,500,000,000$ (usor negociabil).

Poze: http://imgur.com/a/Pk1IA

Alte detalii: Casa este bine pozitionata, are renteri si un interior specifil exteriorului. Doresc doar oferte in bani (cash), deoarece ma las de server si nu vreau sa o pierd la licitatii.

Pentru a face o ofertă pentru o casa trebuie să urmaţi următorul model:

• Nick pe server:

• Level:

Ofertă:

Alte detalii:

Nick pe server: [AIM]kennyS
Level: 77
Ofertă: 950.000.000 $ (950kk).

Alte detalii: S-au adaugat foarte multe frumoase pe server dar si a ta e una frumoasa, chiar daca interiorul este frumos exteriorul nu este asa face unde sa ai loc pentru masini foarte multe deci ti-am oferit un pret corect pentru aceasta casa, un an plin de sanatate, bucurii si fericire!

La multi ani.

• Nick pe server: Gronks
  • Level: 55
  • Ofertă: 800kk.
  • Alte detalii: -

Nu, mersi. Mai urca...

Nick pe server: [AIM]kennyS

Level: 77

Ofertă: 950.000.000 $ (950kk).

Alte detalii: S-au adaugat foarte multe frumoase pe server dar si a ta e una frumoasa, chiar daca interiorul este frumos exteriorul nu este asa face unde sa ai loc pentru masini foarte multe deci ti-am oferit un pret corect pentru aceasta casa, un an plin de sanatate, bucurii si fericire!

La multi ani.

Asa este, dar casa mea este pozitionata intr-o zona de "lux" a LS-ului ... daca mai dai o masina, ceva in plus, poate facem ;) . 950kk mi se pare un pret mic. 

• Preţ: 1,500,000,000$ (usor negociabil).
  • Poze: http://imgur.com/a/Pk1IA
  • Alte detalii: Casa este bine pozitionata, are renteri si un interior specifil exteriorului. Doresc doar oferte in bani (cash), deoarece ma las de server si nu vreau sa o pierd la licitatii.

• Nick pe server: Gronks.
  • Ofertă: 980kk.
  • Alte detalii: Ultima oferta pe care ti-o fac.

• Poze: http://imgur.com/a/Pk1IA
  • Alte detalii: Casa este bine pozitionata, are renteri si un interior specifil exteriorului. Doresc doar oferte in bani (cash), deoarece ma las de server si nu vreau sa o pierd la licitatii.

• Nick pe server: Gronks.
  • Ofertă: 980kk.
  • Alte detalii: Ultima oferta pe care ti-o fac.

Se pare ca va trebui sa te refuz inca odata. Decat sa dau casa pe nimic, mai bine o pastrez.

• Poze: http://imgur.com/a/Pk1IA

Pentru a face o ofertă pentru o casa trebuie să urmaţi următorul model:

• Nick pe server:
  • Level:
  • Ofertă:
  • Alte detalii:
Nume: legeto

Oferta casa 710 si 450 kk

Nume: legeto

Oferta casa 710 si 450 kk

Citez "Doresc doar oferte in bani (cash), deoarece ma las de server si nu vreau sa o pierd la licitatii." ... am scris si cu rosu, am si subliniat :| . Ma las de samp! Eu incerc sa vand casa pentru a nu o pierde la licitatii si tu imi dai alta? Pe bune acum ... doar oferte in BANI/CASH/$$$ !

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.