Jump to content

[Donboo's Anticheat] Nu ne putem loga cu s0beit?

Ewann
 Share

Recommended Posts

Aveam Deorro deschis pe YouTube si nu am realizat ca o sa apara si in video, scuze. Vizionare placuta!

Dovada ca Bugged nu are un anticheat mai bun ca cel facut de mine:

ZAdeP6E.jpg

Edited by Donboo
  • Upvote 5

Foarte interesant anticheat.

Se poate face sa iti verifice daca ai aim/alte hack-uri? Daca s-ar putea face ar fi cel mai bun anti-cheat ever.

Verifica mai intai daca ai s0b, rata de succes 100%, detecteaza si cu interfata inchisa (F12).

Daca ai trecut de protectia s0b, raspund celelalte protectii: Anti Car Warping, God Of Cars, Health Hack, Armour Hack, Gun Hack, Bunny Hop, Fly Hack, Spammer, Bot flooding (blocheaza IP-ul cu pricina pentru 6 minute). Este deja cel mai bun anticheat ever. :)

Verifica mai intai daca ai s0b, rata de succes 100%, detecteaza si cu interfata inchisa (F12).

Daca ai trecut de protectia s0b, raspund celelalte protectii: Anti Car Warping, God Of Cars, Health Hack, Armour Hack, Gun Hack, Bunny Hop, Fly Hack, Spammer, Bot flooding (blocheaza IP-ul cu pricina pentru 6 minute). Este deja cel mai bun anticheat ever. :)

Fain, si bugged.ro de ce nu implementeaza oare? Sau e facut de tine si nu l-ai facut public? Sau e facut de cineva si nu e public?

Fain, si bugged.ro de ce nu implementeaza oare? Sau e facut de tine si nu l-ai facut public? Sau e facut de cineva si nu e public?

E facut de mine si nu se poate da bypass. Bugged nu cred ca o sa aiba asa ceva. E anticheat marca Donboo.

Prima oara cand comentez si eu cu ceva pozitiv aici.

Este un anti-cheat bun, dar ... cred ca ar trebui sa faci un UP la el, sa apara doar la admini cand intra cnv, nu si la playeri. Parerea mea.

Apare doar jucatorului ca a luat kick. Oricum, mai exista si comanda /testsob care da ABroadCast cu rezultatul. Nu e un SCMTA. E doar SCM.

Edited by Donboo
  • Upvote 1

E facut de mine si nu se poate da bypass. Bugged nu cred ca o sa aiba asa ceva. E anticheat marca Donboo.

Apare doar jucatorului ca a luat kick. Oricum, mai exista si comanda /testsob care da ABroadCast cu rezultatul. Nu e un SCMTA. E doar SCM.

Foarte interesant! Un anticheat super! Ai un +1.

Chiar daca nu mai joc SA:MP mereu mi-au placut anticheat-urile bune, al tau e foarte bun, doar ca dureaza ceva pana scaneaza daca ai cheat-uri si pentru unii jucatori poate fi enervant.

• Upvote 1

Nu man, eu ma refer sa apara adminiilor cand cnv intra pe sv si sa scrie ca AntiCheat: Se verifica daca X foloseste s0beit, dupa ce s-a verificat sa scrie Anticheat: Playerul X nu foloseste s0beit. sau Playerul X foloseste s0beit, acesta a primit Kick, stii .. cv gen m-am gandit.

Oricum, il tii cu vrei, doar ti-am dat o parere.

Nu man, eu ma refer sa apara adminiilor cand cnv intra pe sv si sa scrie ca AntiCheat: Se verifica daca X foloseste s0beit, dupa ce s-a verificat sa scrie Anticheat: Playerul X nu foloseste s0beit. sau Playerul X foloseste s0beit, acesta a primit Kick, stii .. cv gen m-am gandit.

Oricum, il tii cu vrei, doar ti-am dat o parere.

Ah, inteleg, dar asa vede anticheat-ul si ii piere cheful de cheats.

Foarte interesant! Un anticheat super! Ai un +1.

Chiar daca nu mai joc SA:MP mereu mi-au placut anticheat-urile bune, al tau e foarte bun, doar ca dureaza ceva pana scaneaza daca ai cheat-uri si pentru unii jucatori poate fi enervant.

Timerul este de doua secunde, pot sa-l setez si la 100ms, nu este o problema.

Edited by Donboo

Ah, inteleg, dar asa vede anticheat-ul si ii piere cheful de cheats.

Pai asta zic ma, cum ai tu acum cu SCM ii apare la player cand intra, asa cum zic eu apare doar adminiilor, el nu stie dc ia kick. si eventual, cand I-a kick un msj sa-i apara cu Scoate s0beit-ul, altfel vei primi ban permanent...idk, cv gen.

Este fix ce spui tu:

format(gString, sizeof(gString),  CHEATWARNING"%s foloseste s0b. [KICKED]", GetName(playerid));
ABroadCast(COLOR_LIGHTRED, 1, gString);

Si mesajul cu d3d9. Adica: 1 SCM la player pentru kick, 1 mesaj adminilor cu informatia ca X a avut s0beit, astfel incat sa-i poata da /bano

bugged are acest anticheat de cand s-a deschis.

Imi pare rau sa te anunt ca in prezent nu are acest anticheat, am testat pe toate cele trei servere ale comunitatii. Poti incerca si tu. In momentul de fata nu stiu de vreun server care sa aiba acest anticheat, fiind facut de mine; nici macar modul de verificare nu este obisnuit, sunt 4 etape de verificare ce se desfasoara in doua secunde.

man vezi ca contine RECLAMA!!!!! AI DAT servere care tin reclama! ai grija sterge videoclipu si refal dinou

+1 sugereaza-l la forum Sa fie pentru toate gen:Aimbot, Troll hack, Teleport hack toate hackurile de pe server!!! SUGERAZA LA FORUM. AR FI CEL MAI BUN ANTICHEAT

man vezi ca contine RECLAMA!!!!! AI DAT servere care tin reclama! ai grija sterge videoclipu si refal dinou

+1 sugereaza-l la forum Sa fie pentru toate gen:Aimbot, Troll hack, Teleport hack toate hackurile de pe server!!! SUGERAZA LA FORUM. AR FI CEL MAI BUN ANTICHEAT

Calmeaza-te, am folosit acele note pentru a masca.. se vad doar o secunda acele nume.

Deja sunt detectate.. am explicat mai sus. Apropo, unde sa-l sugerez? =))

bugged are acest anticheat de cand s-a deschis.

Esti naiv omule. Vrei sa zici ca n-ai vazut nici o persoana cu s0b pe server? Ca n-ai vazut aimeri pe server? Esti absurd.

Esti naiv omule. Vrei sa zici ca n-ai vazut nici o persoana cu s0b pe server? Ca n-ai vazut aimeri pe server? Esti absurd.

aim-ul este sub format cs adica cleo sau cel putin asa era ultima oara cand ma jucam eu, cine foloseste acest s0b in 2016? ultima oara se juca lumea cu el prin 03D app, mai multe servere au acest antihack

Edited by optical

aim-ul este sub format cs adica cleo sau cel putin asa era ultima oara cand ma jucam eu, cine foloseste acest s0b in 2016? ultima oara se juca lumea cu el prin 03D app, mai multe servere au acest antihack

Nu am vazut nici un server cu asa anti-hack. 

Cica cine mai foloseste s0b in 2016?

Orice hack care aduce un folos jucatorului e folosit.

S0b-ul este un hack care poate dauna unui server.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.