Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - .Faker. - Rank 6 Italian Mafia

PHX..FAKER.
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname:.Faker.

Level:45

Ore jucate:1550

Poza cu invitatia:http://imgur.com/Zcf5xM0

Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/.Faker.

Sanctiuni:Am  fost banat de doua ori pe acest cont, odata pentru 'Moduri ilegale' & 'C-SHOT'.
Cateva realizari pe server/ forum:Pe server ar fii urmatoarele: Rank 6 in mafia The Italian Mafia, prietenii  si cam atat, deoarece este un joc si nu traiesc in el.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP:Cu exceptia SA:MP-ului mai joc si World Of Tank's.

De ce vrei sa intri in clan:Doresc sa ma alatur clanului 'The Legends' deoarece am cativa prieteni in el, este respectat si bine-vazut de playerii serverului.
 Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?Da, am mai facut parte din foarte multe clanuri, dar cele mai importante fiind: Phalanx, ZEW, [A]lliance si West Gangsters.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?:Nu, nu am mai facut parte din acest clan.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:Primul dintre membrii cu care ma inteleg chiar foarte bine ar fii doar unul Olimpik. 

Planuri de viitor pe server?: Nu o sa mai joc foarte mult pe server, defapt nu o sa mai joc foarte mult SA:MP, deoarece am examen anul acesta si am foarte mult de invatat.

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Andrei.

Varsta reala:Am 15 ani!

Descrie-te in minim 15 cuvinte:Salut membrii ai clanului The Legends, ma numesc Andrei, am 15 ani si sunt din Mehedinti. Sunt o fire sociabila, intelegator, glumet (pana la o anumita limita). Imi place sa imi fac noi prieteni peste tot si sa-mi las 'amprenta ' si sa se cunoasca munca mea, in viitor sau chiar pe moment.
Ce gen de muzica asculti?Muzica, nu am preferinte, chiar orice fel de melodie.

Ce hobbyuri ai?:Fotbalul, tenisul (de picior si masa) si innotul.

ytNmALu.png

Consider ca meriti sa faci parte din acest clan, esti de treaba, de la mine PRO.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.