Jump to content

Gamemode , csf ..

Maffw
 Share

Recommended Posts

Salutare bugged astazi o sa va prezint un gaememode editat de mine in proportie de 50-60% . Acesta se numeste JokyRPG ( nu va faceti griji nu exista nici un server deschis cu acest nume si nici o pagina web . Din acest moment serverul nu mai este problema mea , nu mai vreau sa fac nimic la el deoarece am costatat ca este o pierdere de timp .

Acest server are gradele de admin sunt de la 1 pana la 6

Cat si gradele helperilor sunt de la 1 pana la 5 .

Factiunile serverului sunt intr-un numar de 16 acestea fiind :

1.Police Departament 

2.F.B.I

3.National Guard

4.Medics/Fireman

5.La Cosa Nostra

6.Yakuza

7.Mayor

8.Hitman

9.News Reporter

10.Taxi Company

11.F.M.A ( For More Adrenaline )

12.Crips

13.Bloods

14.Sureons

15.Norteons 

16.School Instructor

Comenzile de admini :

Admin level 1 :/down, /up, /fly, /left, /right, /check, , /checkweapons, /spec, /specv, /specoff, /o, /rtc /healall, /bigears, /a, /cnn, , /cnnn, /disarm, /prison, /setint, /setvw, /gotog, /gotom /cc, /fuelcars, /givegun, /respawn, /sethp, /getip, /slap, /gotols, /gotolv, /gotosfa /mute, /unmute, /kick, /ban, /warn, /freeze, /unfreeze, /goto, /goback, /undisable, /mark, /gotomark, /gotostad, /gotoin, /gotojet, /rc, /ta /gotomark, /gotostad, /gotoin, /gotojet, /rc, /ta, /gethere 

Admin level 2 : /rac, /skydive, /fpk, /atl, /agl

Admin level 3 :/savealldata, /unprison, /setskin, /entercar, /gotocar, /weather, /skick, /unajail

Admin level 4 :house, /houseo, /enterbiz, /biz, /mole, /hq, /fuck, /getcar, /setarmor, /fixveh /fourdive, /makeleader, /crash, /setchamp

Admin level 5 :/lvlupall, /rpupall, /hirecar, /startlotto, /makeircadmin /setteam, /spawnveh, /destroycar, /weatherall, /gravity

Admin level 6:/moneyforall, /asellbiz, /asellhouse, /edit, /setstat /makehelper, /makeadmin /factionpayday /nameoff, /nameon, /money, /givemoney, /unwarn, /unbanip

Serverul are 62 de masini puse in dealership ( Parcare banca LS ) toate la pretul de 1kk daca doriti adaugati cate vreti trebuie sa mergeti in "scriptfile -> Masini -> Masini.cfg" si acolo va luat dupa celelalte .

Pe server se afla 38 de case de cumparat ( Se pot adauga mai multe ) acestea sunt doar in LS

Sunt in total 14 bizz-uri in LS

Majoritatea Factiunilor se afla in LS doar cateva dintr-e ele sunt in SF ( LS + SF )

Am facut o scurta prezentare a serverului deoarece este mult mai mult de scris si vreau sa va las pe voi sa vedeti cum arata el in intregime .

Astept critici/pareri , eu nu am gasit nici un bug cat l-am testat eu . Serverul este facut pe versiunea 0.3.7 si daca gasiti un bug este bine sa il rezolvati . In gamemode nu sunt comenzi ascunse ! Serverul nu are nici un virus / keylogger .

Link Download : http://www.girlshare.ro/3489158103.2

Am sa revin cu edit pentru cateva poze dar inca nu am facut nici una .

Edited by Maffw

nu vrei sa recunosti csf. Si eu gamemode-ul ala, daca vrei iti dau GM-ul drept demonstratie.

Gresit total :)

Degeaba baieti, tot un gamemode din paleolitic e.. total neoptimizat, dini..

• Upvote 1

Degeaba baieti, tot un gamemode din paleolitic e.. total neoptimizat, dini..

Mioveni nu e , e ZyGy R.P.G si man nu ma intereseaza de gm l'am luat doar sa nu ma plictisesc asa ca il dau mai departe , faceti ce vrei cu el nu imi pasa ... . Am inceput alt gamemode de data asta original ( Pawno -> new ) .

Mioveni nu e , e ZyGy R.P.G si man nu ma intereseaza de gm l'am luat doar sa nu ma plictisesc asa ca il dau mai departe , faceti ce vrei cu el nu imi pasa ... . Am inceput alt gamemode de data asta original ( Pawno -> new ) .

Degeaba daca nu ai liniile originale, asa orice newbie da new script si copiaza liniile din alt gm.

Degeaba daca nu ai liniile originale, asa orice newbie da new script si copiaza liniile din alt gm.

Nu copiez nimic man , ma apuc de zcmd , ma uit la tutoriale si incerc sa fac ceva frumos .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.