Jump to content

Crere - AIM - TheroN [Respins]

TheroN
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Danut 
Varsta: 17 
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Buna , numele meu este Danut si sunt din judetul Suceava . Sunt un baiat foarte atent cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa , imi place sa imi petrec timpul cu prieteni si cu familia . Sunt o fire foarte amabula , ambitioasa si respectos . Imi place sa joc fotbal , plimbarile prin oras si jocurile video 

Locatia(Oras): Suceava 

Ce gen de muzica asculti? De toate felurile [Tot ce suna bine]

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : TheroN
Nivel : 20
Nume folosite anterior: Nu am avut alte nume
Vechime pe server: 1 an jumate aproape 2
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu am fost banat niviodata

Poza cu invitatie: http://imgur.com/RWtj1dm

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/TheroN
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am nici-o altercatie !

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da  am fost , in KwD. , Sir.  si [Y] !

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost , de accea vreau sa ma alatur voua !
Ce alte jocuri mai joci?: Joc Counter Strike si SA:MP
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu toata lumea , dar cel mai bine cu Lord !

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 8/10

Experienta DM [ ()/10]: 8/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: [ Dany_dan97 ]  Messenger !
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este un clan bine pus la punct si organizat , imi place  deoarece este un clan cu renume pe aceste server si foarte respectat !

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot sa  ajut clanul cu activitatea mea si cu bunul simt pe  care il am si respectul fata de colegi 

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur , este o placere !
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur !

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.