Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - PaulB - Rank 6 San Fierro Paramedic Department

Pawl
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: PaulB

Level: 27

Ore jucate: 1001

Poza cu invitatia: http://imgur.com/OzMtSf5

Profilul de pe panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/PaulB

Sanctiuni: -

Cateva realizari pe server/ forum: Rank 5 - Hitman agenty, Rank 6- SF paramedic department

Ce jocuri mai joci pe langa de SA:MP: Fifa 16, Call Of Duty Black Ops II.

De ce vrei sa intri in clan: Vreau sa ma alatur acestui clan deoarece are membrii activi si prietenosi. Imi place clanul si desigur ne vom intelege bine!

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am mai facut parte din mai multe clanuri dar cu mult timp inainte, dar cel mai important ar fi ultimul clan .wS in care am stat 148 de zile.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? -

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi: MagicShot.

Planuri de viitor pe server?: Cred ca, cel mai important ar fi sa stau cel putin 300 de zile in factiunea actuala.

Informatii legate despre viata reala:

Prenume: Paul

Varsta reala: 16

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Sunt un baiat activ, imi place sa practic multe sporturi printre care se afla si sportul rege: fotbalul. Imi place sa imi fac prieteni cat mai multi, imi place sa glumesc si sa incerc lucruri noi.

Ce gen de muzica asculti? Prefer muzica clasica/imnuri, dar si alte genuri de muzica melodioase.

Ce hobbyuri ai? Imi place sa joc fotbal, dupa cum am mai spus, imi place informatica si matematica, si am nenorocosul hobby de a intelege tot ce se intampla in jur, nerenuntand pana nu inteleg pe deplin.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.