Jump to content

Cerere [AIM] - Se7eN [Respins]

Gabi Ivan
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Ivan Cristian Gabriel.

Varsta: Am 16 ani.

Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut, ma numesc Ivan Cristian Gabriel, am frumoasa varsta de 16 ani si sunt din orasul Ploiesti. Sunt un baiat calm, comunicativ, inteligent, glumet si serios cand trebuie. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii in oras sau la un fotbal si sa stau pe SA:MP. Imi place sa-mi fac prieteni noi peste tot unde merg si sa cunosc oameni noi, desigur acestia trebuie sa nu fie niste incuiati ca sa le spun asa, ci sa fie deschisi la vorba si sa stie de gluma (desigur orice gluma are o limita, nu suport sa se ajunga la nesimtire). Va mai pot spune despre mine ca iubesc fotbalul, aceasta fiind pasiunea mea de cand eram mic si nu o sa renunt prea usor la ea. Desigur, ca orice alta persoana, am si unele defecte dar prietenii ma accepta asa cum sunt si asta este tot ce conteaza. Cam atat am avut sa va spun despre mine, mai multe va las pe voi sa aflati.

Locatia(oras): Ploiesti.

Ce gen de muzica asculti?: Ascult orice gen de muzica inafara de rock.

STATISTICI ONLINE:

Nick : Se7eN
Nivel : 26
Nume folosite anterior: Bullyk / Soft[]
Vechime pe server: Joc pe acest server de 3 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Am fost banat 3 zile pentru auto-clicker.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/jfIPqJM

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Se7eN

Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am fost in clanul [FTW].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu.

Ce alte jocuri mai joci?: Metin 2.

Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Ma inteleg foarte bine cu: TURZUMAN, Money. si cu Apex.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10.

Experienta DM [ ()/10]: 6.5/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: se7engaming1
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa intru in clanul cu tag-ul [AIM] deoarece este un clan foarte respectat si toti membrii din acesta sunt foarte de treaba.
Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cred ca pot ajuta clanul prin activitatea si experienta mea.
Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.

Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.