Jump to content

Fac achievementuri in CS:GO.

Recommended Posts

Salutare, astazi am inceput sa ma apuc sa fac si eu achievementurile mele de pe CS:GO. Aveam 50% din ele facute, fara sa stau serios sa le fac. Am facut cateva doar pentru acele insigne. Astazi am decis sa incerc sa imi fac toate achievement-urile inafara de unele, ca alea sunt prea grele. Daca doriti puteti sa vedeti pe contul meu cate achievementuri am facute, si inca ma joc ca sa le fac. Stiu ca exista programe care iti fac toate achievementurile in orice joc dar daca folosesti alea iei ban de la Valve. Puteti vedea si videoclipuri cu acele programe si comentariile sunt full de genu ''am primit ban'' sau ''faci achievementurile in 30 secunde si iei ban peste 10 minute''. Eu le fac singur, fara vreun cheat sau alt program. 100% safe!

Achievementurile pe care pot sa le fac:

V Toate achievementurile cu map veteran (alea la care trebuie sa castigi cate 100 de meciuri pe fiecare mapa).

Toate achievementurile de la arme (inafara de armele care sunt la terro sunt doar 4-5 arme) in rest le fac pe toate.

Si multe altele, daca sunteti interesati puteti spune achievementul si va spun daca il pot face.

Ma puteti adauga pe steam: http://steamcommunity.com/id/TwigBksau pe skype TwiggerTwig.

Sau sa lasati un reply aici.

Daca sunteti de acord sa va ajut, dar nu aveti incredere in mine va puteti seta contul sa va ceara cod de pe telefonul mobil ca sa se poata conecta cineva pe cont sau sa faca un trade/alte actiuni.

Chiar daca il aveti setat pe mail nu am cum sa va fur vreo arma deoarece trebuie sa confirmati voi de pe steam. Voi putea doar sa schimb parola desi e degeaba deoarece puteti sa intrati pe site si sa puneti email-ul, va vine un link si va schimbati parola si nu mai pot face nimic, dar nu sunt tepar!

Edited by Twig
  • Upvote 1

De ce ti-ar da cineva contul cand pur si simplu ai putea intra pe un server de achievements si le ai facute in proportie de 90%?

Pe servere pe care omori playeri? Pe alea poti face doar cateva achievementuri la arme si atat. + ca eu le fac 100% sigur.