Jump to content

✠ Regulament si informatii.

MaGycStAr007
 Share

Recommended Posts

zoVQIt7.jpg

In acest topic va fi postat regulamentul si informatiile clanului .2k16].

Comportamentul faţă de ceilalţi playeri:

• În clanul  .2k16]  este interzis limbajul obscen sau luarea unui player/membru în batjocură.
  • Nu faceţi DeathMatch aiurea. Să nu uităm că suntem un clan prestigios, nu unul de bădărani.
  • Nu suntem un clan de post-hunteri! Nu faceţi post unui coleg din .2k16] sau adminilor, nu vrem să fim vazuţi rău de către conducerea comunităţii.
  • Vrem să fiţi cât mai cinstiţi în afacerile pe care le întreprindeţi. Nu ne plac oamenii care dau "ţepe" sau care vor să înşele.
  • Abuzurile de orice fel sunt interzise, riscaţi să fiţi demişi din clan! Nu suntem un clan de abuzeri, ci unul respectat.
  • Pe scurt nu faceţi clanul de râs.

Regulament de ordine interioara:

• Cand faceti un event aveti obligatia de a promova clanul pe /me, /s si punand in anunt, comanda /ad  "Clanul .2k16], organizeaza un event de tip [tipul event-ului], in GS[LS,LV,SF], iar premiu fiind de ''x kk''
  • Contribuiti la dezvoltarea clanului, discutati cu altii, promovati familia !
  • Ascultati de fondatorii clanului si respectatii.
  • Incercati sa fiti cat mai activi in topicul discutii generale cat si in game pe /wt (frecventa va fi anuntata in privat) si la eventurile organizate de familie.
  • Intrati in factiuni, obtineti rank-uri mari, castigati eventuri, faceti eventuri, ajutati playerii, obtine-ti  live-uri etc.
  • Faceti clanul cunoscut !

Informatii:

• Cartierul general se afla în LS.
  • Pentru a te alatura clanului nostru ai nevoie de minim level 1, si de un comportament exemplar.
  • Dupa ce ati fost acceptati, aveti la dispozitie 5 zile sa schimbati nickname-ul pe forum.
  • Dupa ce ati iesit din clan, in caz ca ramaneti cu nickname-ul, veti fi trecuti ca niste ''fani'', daca refuzati sa schimbati nickname-ul in maximimum 5 zile.
  • Puteti intra in clan, doar cu tag-ul 2k16 pe forum.

Inactivitate:

• Cererea de inactivitate se adresează în special membrilor clanului.
  • Caracterul acesteia este de tip informator pentru tot clanul.
  • Prin intermediul cererilor de inactivitate putem vedea daca un membru este interesat de clan, dar nu poate fi alaturi.

Drepturi şi specificaţii: 

• îmi rezerv dreptul de a schimba oricând conţinutul acestui topic.
  • îmi rezerv dreptul de a invita membrii în clan.
  • îmi rezerv dreptul de a dizolva clanul în caz de nevoie ( doar situaţii extrem de delicate ).
  • îmi rezerv dreptul de a respinge / accepta fără un număr de voturi favorabile în cazuri exceptionale.
  • îmi rezerv dreptul de a modifica cerințele de aplicare în acest clan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.