Jump to content

Cerere - AIM - LEOX99 [Respins]

LeoX99
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Radu Valentin
Varsta: 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un simplu adolescent, imi place sa ma distrez, sa glumesc, dar totul in limita bunului simt. Nu sunt premiant la scoala sau ceva, dar ma descurc bine, aproape la orice. Sunt un baiat de treaba cu cei 7 ani de acasa.

Locatia(Oras): Pitesti.

Ce gen de muzica asculti?: Orice in afara de opera si dubstep.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : LEOX99
Nivel : 38
Nume folosite anterior: -
Vechime pe server: 3 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, am fost suspectat de cheat-uri.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/VQQWai3

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/LeoX99
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, Doamne fereste.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am mai fost in WBP si Aqua.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu, dar as avea placerea sa fac parte din el.
Ce alte jocuri mai joci?: Counter-Strike Global Offensive, Skill, Warface.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Nu am un anumit membru cu care ma inteleg cel mai bine, consider ca ma inteleg cu toti avand in vedere ca nu am nicio problema cu nici unul din voi.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: 8/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: valiedi14 - skype
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa fac parte din clan deoarece stiu ca are o durata destul de mare acest clan, asta datorita membrilor care au stiut sa-l tina in top, ceea ce ma face sa vreau sa ajut la dezvoltarea acestui clan, dand exemple bune celorlalti jucatori.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul cu orice este nevoie, doar sa mi se spuna.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Evident ca da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.