Jump to content

Cerere- AIM - Paul1573[] [Respins]

Paul Cioflica
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Paul
Varsta: 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Nu prea pot sa ma descriu aici dar pot spune ca sunt un tip de treaba si imi fac prieteni foarte repede si usor. Mai pot spune ca joc fotbal de 7 ani si in momentul actual ma aflu la Targu Mures , unde am venit de la Constanta ...

Locatia(Oras): Targu Mures

Ce gen de muzica asculti? Ascult cam orice gen de muzica inafara de unele manele si populara.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Paul1573[]
Nivel : 21
Nume folosite anterior: Pe acest cont mi-am schimbat numele recent din Cesar_Sotelo in Paul1573 , dar mai am conturile KaratekA si xLaLy .
Vechime pe server: Cu acest cont m-am inregistrat pe data de 20.06.2015 , dar joc pe server din 2013.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):

Poza cu invitatie: http://imgur.com/EwNow4L

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Paul1573[]#feedpe acest cont, Paramedic Department este prima mea factiune si singura.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am vreo altercatie si nici nu am avut cu vreaun mambru AIM.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da am mai fost si in alte clanuri cum ar fi: FTW , BvB , NAB etc.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):  Nu, nu am mai fost in clanul AIM dar imi doresc foarte mult sa intru.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO , FIFA 16 , GTA 5.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: SHiFT , Lord , Laurentiu .

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10

Experienta DM [ ()/10]: 10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: skype: Paul1573 , yahoo: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: 
Vreau sa intru in accest clan deoarece am cu cine discuta, majoritatea membrilor sunt cu capul pe umeri, maturi, imi place ca nu se intra pe pile si este un clan foarte serios.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: incer nu stiu cu ce pot contribui...in primul rand prietenia apoi restul vine de la sine

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Normal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.