Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - TrustMe - Lider The Rifa

Nicusor Nik
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: TrustMe

Level: 36

Ore jucate: 1534

Poza cu invitatia: http://imgur.com/fScwihD

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/TrustMe

Sanctiuni: O singură dată ban acum mult timp pentru ''Necooperare admin''.

Cateva realizari pe server/ forum: Lider The Rifa / Co-lider Las Venturas Police Department

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Nu mai joc nici un joc, timpul liber mi-l dedic Sa:Mp-ului.

De ce vrei sa intri in clan: Doresc să intru în acest clan, deoarece este un clan respectat, cu niste membrii okey si cu cei 7 ani de acasă cu care poti tine o conversatie.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Da, am mai făcut parte din [AIM], THC, .Si, PHX. si multe altele.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu, nu am mai făcut parte din acest clan.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Nu îmi place să dau nume exacte sau să fac diferente intre ei, mă înteleg cu aproximativ toti.

Planuri de viitor pe server? Momentan nu mai am planuri, am obtinut ceea ce mi-am propus.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Nicusor

Varsta reala: 18 ani.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Salut, mă numesc Nicusor am 18 ani si sunt din Suceava. Sunt un tip de treabă, serios si capabil de a face orice. Nu-mi plac certurile, vorbele fără rost. Îmi place să mă distrez, să joc SA:MP si să ies foarte mult cu prietenii.

Ce gen de muzica asculti? Ascult orice gen, dar mai des ascult manele.

Ce hobbyuri ai? Îmi place să joc fotbal, tenis de masă si să mă dau cu Bicicleta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.