Jump to content

Cerere AIM - PABLO_SiCILIANU [Acceptat]

SerjADETU
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Sergiu
Varsta: Am 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut, ma numesc Sergiu am 15 ani si sunt din Rm.Valcea. Sunt o persoana de treaba , cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac prieteni noi, sa descopar multe lucruri noi si sa am parte de ele. Nu imi place sa ma cert sau sa ma laud. Imi place sa stau acolo unde imi este locul, cu prietenii mei, retras si fara certuri. Sunt o persoana descurcareata si imi mai place sa fac unele lucruri pe cont propriu. Imi place sa fac un lucru cat pot eu de bine, si nu il las niciodata neterminat. Imi place foarte mult munca in echipa, dar doar atunci cand este nevoie de ea.

Locatia(Oras): Rm.Valcea.

Ce gen de muzica asculti? Manele si muzica usoara.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : PABLO_SiCILIANU.
Nivel : 7
Nume folosite anterior: Acesta este primul nick.
Vechime pe server: 
2015-12-29 12:33:43
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu, nu am fost banat.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/9BTSpl8

Link cu faction history: http://greenpanel.bugged.ro/profile/PABLO_SiCILIANU
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am avut si nici nu o sa am, ma inteleg bine cu majoritatea membriilor, si vreau sa ma cunosc si cu cei pe care nu am reusit sa ii cunosc.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am fost in clanul [ESU].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu, in clanul AIM nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc Cs:Go, dar jocul meu favorit ramane sa:mp.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu G00gle, Vulpea si Osuletz .

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: 10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: sergiuxcz.sergiuxcz1
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa fac parte din acest clan deoarece este un clan cunoscut si vreau sa facem si mai cunoscut pe server acest clan.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Prin prestanta mea pe server.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da, sunt.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.