Jump to content

Cerere - AIM - SKYFALL[]

Heisenberg
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Cezar
Varsta: 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un baiat activ, ce locuieste si isi face studiile in Londra, la un colegiu de medicina, provin din judetul Bacau, unde m-am nascut.  Hobby-urile mele sunt sport-ul (football, basketball, Rugby si American Football) si iesitul cu prietenii si prietena in oras.

Locatia(Oras): Londra

Ce gen de muzica asculti? Rock, Pop, Hip-Hop, Metal si Country (cate odata)

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : SKYFALL[]
Nivel : 45
Nume folosite anterior: Blaqdevil,  Drews, Alexandrov, SheiN., Blaqdevil.., Jack_London, Hike..
Vechime pe server: Joc din 2013, deci, joc de aproximativ 3 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu am avut.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/va5p1fo

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Skyfall[]
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, din cate imi amintesc eu, nu.

Ai mai fost in alte clanuri?(Daca da, specifica in care): Am fost in multe, spre exemplu: .LegenD[], uB., [A], _007, [bVb], [69] s.a.m.d

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu, nu am mai fost
Ce alte jocuri mai joci?: LOL, Dota, GTA 5, Just cause 3, battlefield 4 si watch dogs.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Presupun ca ZOTHA si SHIFT

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10

Experienta DM [ ()/10]: Cops 10, civili 1.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype: jack-london11
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este unul din putinele clanuri in care poti intra chiar daca nu ai factiune, pe baza de trecutului tau.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Presupun prin a face membrii sa se simta bine in preajma mea, in caz ca cineva are nevoie de ajutor in legatura cu jocul sau chiar si in afara jocului, ma consider destul de expermientat si gata sa ii ajut.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.