Jump to content

Cerere AIM - GhostWTF [Respins]

Joint Angel
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Stanciu Andrei.
Varsta: Am varsta de 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt o fire sociabila, activa cu simtul umorului. Imi place sa joc sa:mp si sa joc fotbal. Sunt prietenos cu toti cei din jur si respect pe cine ma respecta. Sunt de gasca si imi place sa glumesc, dar cand mi se cere sa fiu serios, imediat ma schimb, devin ca atare.

Locatia(Oras): Bucuresti.

Ce gen de muzica asculti? In mare parte ascult manele si rap, dar imi plac si restul genurilor muzicale.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : GhostWTF
Nivel : 21
Nume folosite anterior: Nu am mai avut niciun alt nickname.
Vechime pe server:  
2015-01-07 22:59:36
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu am primit nici ban, nici warn. Nu am de ce, sunt un baiat la locul lui caruia nu ii place sa creeze probleme.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/tVf3Z98

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/GhostWTF
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am avut niciun fel de probleme cu vreun membru din acest clan.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am fost in mai multe, voi enumera doar cele mai importante.  Corleone. , [bVb] , ZU. , [Mafiot] , .AOW

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu, nu am mai fost in acest clan.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO si Minecraft.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu toti ma inteleg bine, nu ii cunosc personal pe toti dar am o parere foarte buna despre ei. Pot spune ca ma inteleg foarte bine cu Jacobz, Money, Lord si Sakya.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:  9/10

Experienta DM [ ()/10]: 7/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: andrei_andrei9965
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece acest clan este cel mai respectat, cel mai activ si cel mai serios. Este un clan dorit, si as fi foarte incantat daca as face parte din el, ar fi prima mea realizare.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu capacitatea mea de a intelege, cu seriozitatea de care dau dovada si cu respectul pe care il port tuturor membrilor.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da, bineinteles.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.