Jump to content

Cerere - AIM - Bladesoul [Respins]

Catarama_007
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Ionut.
Varsta: Implinesc 16 ani peste 3 zile. (8.01.2016)
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut, ma numesc Ionut si locuiesc in Lupeni, judetul Hunedoara. Am 16 ani si sunt un baiat ambitios, imi place sa fac sport, gen bicicleta, role, tenis de picior. Cand este momentul sunt foarte glumet, insa in alt mod sunt foarte serios cand e momentul potrivit si necesita seriozitate. Timpul liber mi-l petrec jucand SA:MP, joc tenis de masa cu prietenii mei si ies in oras.

Locatia(Oras): Lupeni.

Ce gen de muzica asculti?: Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Bladesoul.
Nivel : 39.
Nume folosite anterior: Tezzeu, dar nu mai este contul meu.
Vechime pe server: Aproximativ 2 ani, joc din 2013-2014.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, pentru 5 zile. Motiv: spam /live. Am bagat din greseala bind-ul din politie la confiscare permise.

Poza cu invitatie: http://i.imgur.com/KUQwTC5.png

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/BladeSoul
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu sunt genul de persoana certareata, plus de asta in special cu acest clan pe care il respect.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am mai fost in _007, Saints, Lucky [13], Alliance, Phalanx, Legend, mai multe de-a lungul timpului.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost in [AIM], daca voi avea sansa  sa intru, nu cred ca o ies, eventual la desfintarea clanului, desi nu cred ca se va intampla asta.
Ce alte jocuri mai joci?: Metin2.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Splif, Sumix, Bilzerian, Zotha.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10.

Experienta DM [ ()/10]: 9-10, totusi, am fost in pd.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Prefer sa nu fac public, in privat il dau cu placere.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa intru in clanul AIM deoarece este un clan respectat de toti jucatorii server-ului, este un clan de foarte mult timp si imi doresc un clan in care sa stau cat mai mult timp, acesta este clanul perfect.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu un membru exemplar in plus, si cu ce imi cere acesta.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Cu siguranta.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? : Da, cu placere.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.