Jump to content

Cerere AIM [Respins]

Edy Poenaru
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Poenaru Eduard
Varsta: 16 ani
Autodescriere (~ 30 cuvinte): 
Ma numesc Poenaru Eduard, sunt nascut pe 3 August in anul 2000. M-am nascut in Buzau, este un oras foarte frumos, este foarte vizitat si foarte admirat.. Imi place sa citesc mult pentru ca e placut sa intru in alte minti decat a mea si urasc cand oamenii se mira auzind despre aceasta pasiune a mea de parca ar fi un lucru rau, cate o data imi place sa ma mai uit la filme sau seriale. Sunt o fire prietenoasa ambitioasa, sociabila, orgolioasa si uneori impulsiva. Imi apar obiectivele si nu imi este rusine sa spun direct ce gandesc sau sa ma cert cu cineva pentru ca am dreptate. Nu urasc pe nimeni. Ar fi o pierdere de timp si nici nu invidiez.Consider ca nu imi lipseste nimic. Sunt o persoana vesela mai tot timpul sunt orgolios, ambitios, vulcanic dar am o capacitate uimitoare de a-mi reveni. Imi place sa ascult muzica, imi place in special sa ascult Hip Hop iar cantaretii mei preferati sunt B.U.G. Mafia, Nimeni Altu, Bitza , Cedry2k, mai ascult si alte genuri de exemplu trapp si cantaretul meu preferat este Marius Moga. Respectul se castiga nu se impune. Iar eu repect lumea care merita respectata. Eu cred ca respectul reprezinta atitudinea sau sentimentul de apreciere, stima și consideratie fata de o persoana, o idee sau o institutie si poate fi exprimat verbal sau prin gesturi. Intr-o comunitate asa de mare ca green.bugged.ro trebuie sa existe ordine si disciplina intre playeri, trebuie sa fim amabil si sa nu ne comportam urat cu cei din jur

Locatia(Oras): Buzau

Ce gen de muzica asculti? Muzica Pop, HIP HOP

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :Stooke.
Nivel :15
Nume folosite anterior:Nu am.
Vechime pe server: Sunt de 7 luni pe acest server.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu, n-am fsot niciodata banat.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/eefajO6

Link cu faction history:http://greenpanel.bugged.ro/profile/Stooke. - Daca dati pe acel link o sa va trimita la un alt player nu stiu de ce cu numele Stooke fara punct, dar puteti sa ma cautati pe panel ''Stooke.''
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):ak.47, [uRSS], oF si King Legion.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu n-am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Counter strike Global Ofensive, SWAT 4 si Hitaman 3.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cu jeez

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: 8/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Stooke.1-Skype
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece consider ca am dobandit suficienta experienta pentru a face parte din acest clan dar si pentru ca are niste membri exceptionali si de treaba mai ales liderul / coliderul.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:  Eu cred ca pot ajuta membri cu diferite probleme sau sfaturi 

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server: Da

Edited by poenaru12

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.