Jump to content

Vând - OMV - Farm LS id 29.

Recommended Posts

• Nick pe server: Raymond
  • Level: 41
  • Preţ: Oferte.
  • Alte detalii: Vand bizz OMV los santos langa Farm. Produce 1 - 1.5kk. Revin cu dovezi in 24 de ore. Astept oferte doar in cash.
  • Fara comentarii aiurea ca nu produce atat, am sa revin cu dovezi, dovesile sunt greu de falsificat in legatura cu productia deoarece odata ce ai bagat benzina la o masina nu mai poti baga din nou pana nu o consumi.
  • Dovezi: Click , Click si Click
  • Am sa revin cu dovezi la exact 24 ore.

Pentru a face o ofertă pentru un bizz trebuie să urmaţi următorul model:

• Nick pe server:
  • Level:
  • Ofertă:
  • Alte detalii:
Edited by Raymond.47

Nick pe server:ElPresidente

Level: 26

Ofertă:500kk

Alte detalii: Tinanad cont de vrajeala ce mi-ai dat-o cu prietenii, o stii foarte bine, nu are de unde sa produca biz-u ala 1,5kk pe zi nici sa  faci eventuri la el. s-a mutat truck, s-a mutat si profitul acelui bizz.

Ai dreptate. Eu bag benzina in masina de 1,5kk. Salut

+ de astra truckeri nu prea bagau benzina, cand urcau in tir aveau 50+, checkpoint de la truck e chiar langa OMV deci mai baga cate unu benzina, farm ramane baza. Din ce am inteles de la vechiu proprietar daca fac multi farm bizz-u ajunge sa faca 2kk dar nu garantez asta ca nu mi-a facut atat.

Edited by Raymond.47

Ala produce 200k si valoreaza 600kk. UP!

Ba Produce intr 500/800k pe zii iti dau dovada daca vr l-am luat in 2zile si produce+500k !! Vr Dovada! + ai avut max de ofer 600kk. Bizz ala l-am luat Cu 900kk.

Edited by Bill-Magicianu

Ba Produce intr 500/800k pe zii iti dau dovada daca vr l-am luat in 2zile si produce+500k !! Vr Dovada! + ai avut max de ofer 600kk. Bizz ala l-am luat Cu 900kk.

Daca niste copii ofera 200k pe bizz meu inseamna ca atata face? Invata sa faci diferenta dintre oferta si pret in sine.

Pastreaza bizz-u tau care "produce" 800k. Up

Produce 350k/zi :).

Tu stiu cat fac !! iti dau dovada eu dupa + dupa taci + nu mai commentez aiurea.

Daca niste copii ofera 200k pe bizz meu inseamna ca atata face? Invata sa faci diferenta dintre oferta si pret in sine.

Pastreaza bizz-u tau care "produce" 800k. Up

Iti dau dupa dovada cu produce + nu imi convincite sa bizz tau produce 1kk/1,5kk pe zii !! :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.