Jump to content

Aplicatie West Gangsters - dOx- rank 5 Taxi LS [RESPINS]

Sandy Si George Moise
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume: Robert

Ce vârsta ai?: Am 17 ani.

Ce hobby-uri ai?: Hobby-urile mele sunt iesitul afar cu prietenii si fotbalul.

Ce gen de muzică asculţi?: Ascult toate genurile de muzica, mai putin muzica populara si heavy metal.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte: Sunt o fire amabila si serioasa. Stiu s afac diferanta intre a face treaba si a face ''caterinca''. Ma adaptez la toate situatiile si incerc sa le fac exact cum trebuie pentru a nu gresi si pentru a nu fi sanctionat. Nu imi place sa las lucrurile neterminate sau sa le aman. Sunt un baiat sociabil, ma atasez foarte repede de oameni si ador sa lucrez cu prietenii.

Informaţii SA-MP

Nickname: dOx

Level: 47

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): ban pentru necooperare admin, moduri ilegale.

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/dOx

Poză cu invitaţia : http://imgur.com/8IygQLb

Ai mai facut parte din acest clan?: Nu.

Dacă da, de ce ai iesit?: - 

Ce planuri de viitor ai pe server?: Nu pot sa prezic viitorul.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Am hotarat sa aplic aici deoarece nu oricine intra in acesta si am ulti prieteni in acest clan.

De ce vrei să faci parte din acest clan?:  Doresc să intru în acest clan, deoarece este un clan respectat, cu niste membrii okay si cu cei 7 ani de acasă cu care poti tine o conversatie.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Adrian, MiHaiCR7, Eden, Blazko si altii.

Edited by Alliance MemPhiS

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.