Jump to content

Aplicatie - AIM - LE0. [Respins]

LE0._REFERENTUL
 Share

Recommended Posts

Nume: Costi
Varsta: 18 ani 
Autodescriere (~ 30 cuvinte): 
In primul rând doresc să va spun bună ziua! Ma numesc Costi, sunt din orașul Constanța și am vârsta de 18 ani. Vă pot spune despre mine că sunt o persoana ambițioasă căreia îi place să muncească ca să primească ce dorește. Intotdeauna mi-a plăcut sa lucrez într-o echipă pentru că îmi place să învăt lucruri noi de la cei mai experimentați ca mine și nu mă supăr când sunt criticat dacă știu că am greșit. Sunt o fire calmă, ascultătoare, nu mă enervez din orice prostie și sunt foarte răbdător cu persoanele din jurul meu, mereu încerc să-i fac pe ceilalți si înțeleagă foarte bine ceea ce am de spus. Nu îmi plac persoanele egoiste, cu laudă de sine și care se cred superioare din n motive. Sunt o persoană haioasă, însă îi respect pe cei de lângă de mine, iar fără acordul lor nu îmi permit glume. Cam ăstă sunt eu, cu bune cu rele. Vă doresc o ziua bună si numai bine!

Locatia(Oras): Constanta

Ce gen de muzica asculti?: Ascult tot ce mi se pare mie ca suna bine, insa cand sunt pe samp, ascult Taraf pentru dedicatii.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : LE0.
Nivel : 23
Nume folosite anterior: Nu am.
Vechime pe server: Joc de 6 luni pe server.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Am avut, cand eram mai noob, 3/3 warns.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/ez9zZ0t

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/LE0.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am avut.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am mai fost si in alte clanuri, dar nu asa mari ca si AIM. Am iesit din motive legate de colegi.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost in AIM.
Ce alte jocuri mai joci?: Niciunul.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu G3oo

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10

Experienta DM [ ()/10]: 9/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:  Nu folosesc nici skype si nici messenger, ma puteti gasi pe joc sau pe teamspeak.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Vreau sa fac parte din clan deoarece am mai multi prieteni aici si este un clan de renume.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:  Pot ajuta clanul cu orice.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.