Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - Twist7 - Rank 7 Sf Bikers.

Twist7 Official
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: Twist7

Level: 36

Ore jucate: 1427

Poza cu invitatia: http://i.imgur.com/wSUkB2E.png

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/TWIST7

Sanctiuni: -

Cateva realizari pe server/ forum: Modul Snow Low creat de mine, rank 7 in Sf Bikers ( cucerirea Sf-ului + 1 turf in LS ), co-leader in mai multe mafii.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Fifa 07 si Cs 1.6 cand ma plictisesc.

De ce vrei sa intri in clan: Pentru ca este un clan serios, si am mai fost in clanul [A] unde sa ocupat tot Cyber si imi place cum se ocupa si ce membrii baga.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?: Da, si sunt multe, [A], .Legends, [sS], Macelarii, Magnat.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?: Nu.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: TrustMe, Diesel, Wildblood, Kosovoy, Cybernetick, Kelmo, si multi altii.

Planuri de viitor pe server?: Sa ajung iarasi lead la o mafie sa imi termin treaba pe care nu am terminato, bineinteles asta va fi prin vara, ca peste 1 luna dau de permis si dupa bacul si gata :)

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Vlad

Varsta reala: 18

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Sunt un baiat glumet, imi place sa glumesc cu toata lumea, sunt genul de persoana care nu tace in fata nimanui atunci cand am dreptate si sa continui pana se va face dreptate. Imi place sa imi fac cat mai multi prieteni, imi place sa ma distrez la maxim :)

Ce gen de muzica asculti?: Manele, dance, hip hop.

Ce hobbyuri ai?: Fotbal, sa mai lucrez din cand in cand la un server de metin....

Edited by Twist7

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.