Jump to content

Cerere - AIM - AlbertSAN. [Respins]

BMW_albert
 Share

Recommended Posts

Nume: Albert.
Varsta: Am 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma cheama Albert, am 17 ani si sunt un baiat matur, serios si la locu meu. Imi place sa-mi fac prieteni, sa ies cu ei la o bere. In general sunt tipul de baiat lipicios si ma atasez repede de oameni. In rest poate ma stiti unii dintre voi.

Locatia(Oras): Focsani.

Ce gen de muzica asculti? Ascult orice aproape, in general menele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :AlbertSAN
Nivel : 22 am acum.
Nume folosite anterior: Am jucat pe contu SDK. care l-am dat, poate ma stiti de acolo.
Vechime pe server: Joc de doi ani si ceva.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): N-am avut ban pe contu asta niciodata.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/cuXoACo

Link cu faction history: Nu-i cine stie ce deocamdata http://bluepanel.bugged.ro/profile/AlbertSAN
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Acum 1 an cred, cand era clanu cu multe sufrinte.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am fost in Alliance in jur de 100 zile, pana s-a desfintat, ZEW 126 zile, s-a desfintat si el.. si in alte zeci de clanuri, minore.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Am fost acum mult timp, am primit uninvite deoarece eram " incepator " si nu prea stiam cum se mananca.
Ce alte jocuri mai joci?: Mafia II, Walking Deed si cam atat.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Ma inteleg cu majoritatea, probabil nu ma mai stiti cu numele asta. Erau cam urmatorii : Zhota, pici, freeruning, kalashnikov, Shift, Horex, Deliric si multi multi altii, au mai iesit, s-a schimbat multe la Aim.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10 sa zicem, nimeni nu-i perfect.

Experienta DM [ ()/10]: 10/10, aici sunt patron.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: 0768715341 | [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: E un clan bun, un clan cu membrii experimentati, am aici prieteni vechi su altele. Este un clan respectat, un clan de top pot zice. In rest motivele se stiu, [Aim] power.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: In primul rand ajut clanu cu numele meu, membru si mafiot adevarat care face rascoala la war. Sunt activ, serios si stiu sa vorbesc. Sunt vazut bine si asta e tot ce conteaza.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da sunt foarte de acord.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.