Jump to content

OMV SF, id 65 in zona rezidentiala si langa Pns

JavraRea
 Share

Recommended Posts

• Nick pe server:  iFruit.GodSlayer

• Level: 22

Preţ: 500kk negociabil, fac si schimburi.

Alte detalii: Produce peste 600k, avand in vedere ca e fix langa PNS, Binco si Burger. E inconjurat de case multi care vin sa repare fac si un plin.  Din moment ce pns face 400k lejer cu fee 500$, calculati voi cat face omv-ul cu fee 4000

Edited by GodSlayer

Vreau dovada ca face 600k :)) daca face 100k e bun.

Chiar are rost sa stau sa fac poze..? Chiar exista oameni care cred dovezile? Daca vreau, vin cu 100 de masini si ii fac +400k productia. Dovezi = 0, si respecta modelul te rog.                                     

+Ca nici macar nu joci pe blue! Aici sunt deschise toate casele din SF.... 

Edited by GodSlayer

• Nick pe server:ElPresidente
  • Level:28
  • Ofertă:300kk
  • Alte detalii:Bizu asta nu face nici 200k la zi, stiu concret deoarece am detinut PNS-ul de langa si urmaream fluxul de masini, astept quote.

Esti penibil bai, "afaceristule"! Faci bisnita de 2 bani si cateodata mai nimeresti, dar cu mine nu-ti merge... Inainte ziceai ca PNS tau facea 1.2kk pe zi, acum nu mai e flux de masini pe acolo dupa ce l-ai vandut? Las-o moarta, nici nu ma deranjez sa ma mai uit la oferta cand vad ElPresidente :). O sa-ti faci renume, "afaceristule".

Esti penibil bai, "afaceristule"! Faci bisnita de 2 bani si cateodata mai nimeresti, dar cu mine nu-ti merge... Inainte ziceai ca PNS tau facea 1.2kk pe zi, acum nu mai e flux de masini pe acolo dupa ce l-ai vandut? Las-o moarta, nici nu ma deranjez sa ma mai uit la oferta cand vad ElPresidente :). O sa-ti faci renume, "afaceristule".

Stai linistit, de renumele meu ma ocup eu, tu vezi de al tau bai ''afaceristule'' pns-u in zilele bune sare de 1,2kk pe zi pe cand benzinaria asta nici 200k, am urmarit fluxul masinilor care treceau pe la OMV, nu am adus in discutie productia PNS-ului sau fluxul acestuia de masini, si inca o data ai cumparat PNS-u cu 450-500 si ti-am dat eu 630 pe el, dupa Binco,apoi Nush ce cotet prin LV, acum Benzinaria asta in SF, cine e ''afacerist'' aici? eu sau tu? Hai sa ne uitam inati la sinele nostru si apoi sa jignim in stanga si in dreapta, te cam roade tare, dar hai sa iti vand un pont, eu as putea vinde si aer daca ma chinui putin, asa ca, sa ma suni daca vrei ceva lectii. Oferta ramane valabila:300kk, daca ma gandesc bine, 250kk asa pentru Praduitorii ca tine.

• Nick pe server:  iFruit.GodSlayer
  • Level: 22
  • Preţ: 500kk negociabil, fac si schimburi.
  • Alte detalii: Produce peste 600k, avand in vedere ca e fix langa PNS, Binco si Burger. E inconjurat de case multi care vin sa repare fac si un plin.  Din moment ce pns face 400k lejer cu fee 500$, calculati voi cat face omv-ul cu fee 4000

Bizz 77, clubul / barul din San Fierro + o diferenta de 100kk din partea ta.

Bizz 77, clubul / barul din San Fierro + o diferenta de 100kk din partea ta.

Incerci de nu stiu cat timp sa dai barul ala la 500kk, si el nici 300 nu valoreaza. Am vazut ca il oferi tuturor la schimb, dai ad-uri, si tot nu scapi de el, si tu-mi ceri mie diff 100kk?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.