Jump to content

Aplicatie West Gangsters baTranu. Rank 1 San Fierro Police Departament [RESPINS]

Batranelu
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume: Ma numesc Cosmin - Lucian.

Ce vârsta ai?: Am 16 ani.

Ce hobby-uri ai?: Hobby-ul meu este fotbalul.

Ce gen de muzică asculţi?: In general ascult manele, dar imi plac foarte mult remix-urile si muzica ClubMix.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte: Salut, ma numesc Lucian am varsta de 16 ani, locuiesc in judetul Braila si sunt un baiat foarte modest si cei 7 ani de acasa. In general eu respect pe toate lumea cine ma respecta. Mie nu-mi plac certurile, scandalurile si mai ales amenintarile. Sunt un tip linistit si foarte respectos.

Informaţii SA-MP

Nickname: baTranu.

Level: Level 23.

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): Nu am avut nici o sanctiune.

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/BaTranu.

Poză cu invitaţia : http://imgur.com/fHnA395

Ai mai facut parte din acest clan?: Nu, nu am mai facut parte din acest clan.

Dacă da, de ce ai iesit?: - 

Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa iau functia de Helper.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Poate am vreo sansa.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: Imi place foarte mult tag - ul cu membrii capabili si respectosi pentru acest clan.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Ma inteleg foarte bine cu MiHaiCR7 si Mitzyx2.

Neutru. Imi pare rau, nu imi place cum ai facut aplicatia. "Poate am vreo sansa" - poate aveai sanse si in alte clanuri, trebuia sa spui de ce ai decis sa aplici la clanul acesta, iar la "De ce vrei sa faci partea din acest clan?" - pentru ca imi place tagul nu mi s-a parut un raspuns prea bun.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.