Jump to content

Prefetch # premiu 1kk green bugged

andreiutzzu99
 Share

Recommended Posts

Salut, are cineva idee de ce nu imi apare nimic in winprefetchview ? Oare ca am dat un scan cu avastul ? Dau 1kk celuia care imi zice de la ce poate fii. 

ON: Nu am SSD 

http://imgur.com/8AIKwuJ

Cel mai probabil o fi de la windows.

Majoritatea programelor au virusi :-? de la updateuri / browsere ( e de ajuns sa deschis browserul sa iei virusi).

2. Reinstaleaza windows-ul si nu mai baga antivirus -> e o prostie antivirusul.

Cel mai probabil o fi de la windows.

Majoritatea programelor au virusi :-? de la updateuri / browsere ( e de ajuns sa deschis browserul sa iei virusi).

2. Reinstaleaza windows-ul si nu mai baga antivirus -> e o prostie antivirusul.

Cel mai probabil cred ca e de la scan-ul acela dat in urma cu 2 zile, banuiesc ca a scos tot din prefetch ca sa fie mai mult spatiu, ma gandisem si eu ca e de la antivirus

Voi reinstala windows, deoarece acum cateva zile aparea totul in prefetch, ma gandeam si eu la varinata cu windows sa il reinstalez, dar ma gandeam la alta cale poate ceva sa nu resintalez.

Multumesc de sfat .  .t/c.

Cel mai probabil cred ca e de la scan-ul acela dat in urma cu 2 zile, banuiesc ca a scos tot din prefetch ca sa fie mai mult spatiu, ma gandisem si eu ca e de la antivirus

Voi reinstala windows, deoarece acum cateva zile aparea totul in prefetch, ma gandeam si eu la varinata cu windows sa il reinstalez, dar ma gandeam la alta cale poate ceva sa nu resintalez.

Multumesc de sfat .  .t/c.

Astept 1kk ca eu ti-am zis primu, mz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.