Jump to content

Cerere - AIM - Tobias. [Respins]

Bia
 Share

Recommended Posts

Nume: Laurentiu
Varsta: 16 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Întotdeauna am avut o oarecare reţinere când vine vorba de a vorbi despre mine şi a mă autocaracteriza. Cel mai bine, cred că mă descrie un citat de-al lui Niccoló Machiavelli: "Mulţi văd ceea ce pari a fi, dar puţini înţeleg ceea ce eşti." O calitate a mea ar putea fi faptul că mă ataşez foarte repede de persoanele şi locurile apreciate de mine. De asemenea, sunt o persoană care preferă să fie independentă şi să îşi trăiască viaţa pe cont propriu fără a depinde de prea multe persoane din jur. Dacă ar fi cu putinţă, aş pleca undeva departe de toţi cei pe care i-am cunoscut deja şi mi-aş începe o nouă viaţă. Acest fapt cred că constituie, oarecum, şi un defect. Un alt defect al meu este că sunt o persoană ciudată, mereu cu "capul în nori". Adesea, nu-mi pot explica sentimentele, reacţiile şi acţiunile. Pentru mulţi eu sunt o enigmă, puţini fiind cei care mă cunosc cu adevărat, aşa cum sunt. În concluzie, sunt o persoană cât se poate de complicată şi în acelaşi timp obişnuită.

Locatia(Oras): Craiova

Ce gen de muzica asculti?: Imi place oricegen, nu sunt pretentios ! 

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Tobias.
Nivel : 24
Nume folosite anterior: R3aDy.
Vechime pe server: 5 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/GKMI7t3

Link cu faction history: http://greenpanel.bugged.ro/profile/TOBiAS. ( Puneti si voi un . la final )
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am nimic cu niciun membru din clan.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): AIM,SVS,[V],.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da, am iesit deoarece am fost nub si nu prea mai era activitate.
Ce alte jocuri mai joci?: CS:GO , CS 1.6 și SA:MP.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Nu cred ca are cineva ceva cu mine, deci fratii mei sunt totii.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10

Experienta DM [ ()/10]: 10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: alfistu.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece este cel mai mișto clan de pe server unde multii ar vrea să intre si nu au ocazia și aici sunt membrii de valoare cu , care ai ce discuta. 

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cum voi putea. Poate să-i fac numele cat mai cunoscut pe server. 

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da, sunt de acord.

P.S : Cei care zic ca e copy paste este tot cererea mea de la Cerere - AIM - TOBiAS. Vreau sa revin in AIM, nu cred ca mai este alt clan unde poti face caterinca la maxim.

Edited by .Tobias

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.