Jump to content

Cerere - AIM - iDarius [RESPINS]

.Japonezu
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Carpinisan Darius
Varsta: Am varsta de 15 ani.

Autodescriere (~ 30 cuvinte):  O sa incep cu un calduros Salut, ma numesc Darius, am 15 ani, sunt din Sibiu, sunt un om prietenos cu cei 7 ani de acasa, sunt foarte ambitios, imi place foarte mult munca, sunt foarte harnic, imi place foarte mult sa ma joc SA:MP si CS:GO.Imi mai place sa ies cu prietenii pe afara, la un suc, sa ma duc in Dirt cu bicicleta.Am o viata foarte frumoasa, sunt un om deschis cu care poti glumii oricand.

Locatia(Oras): Sibiu.

Ce gen de muzica asculti?: Rap si Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : iDarius
Nivel : 1 :D 
Nume folosite anterior: - 
Vechime pe server: Abea ce s-a deschis.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu :)

Poza cu invitatie: http://imgur.com/asci3YD

Link cu faction history: http://orangepanel.bugged.ro/profile/iDarius
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, din cate stiu pe Blue am fost prieten cu majoritatea din clan.

Ai mai fost in alte clan-uri?(Daca da, specifica in care): Nu.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu.
Ce alte jocuri mai joci?: GTA V si League Of Legends.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu Josepe si GrasuXXX [ de pe Blue ] :D

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10

Experienta DM [ ()/10]: 8/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: exc3l3n7 ID skype.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: De mult imi doresc sa fac parte din acest clan, pe Blue era cel mai bun clan, mi-am dorit foarte mult sa intru in el, am multi prieteni acolo, nu cred ca v-am gresit cu ceva sa fiu respins, imi place foarte mult din mai multe motive, amuzamentul, distractia, comunicarea, inteligenta, playerii se inteleg foarte bine intre ei, nu exista cearta, poti sa iti exprimi liber parerea, sunt toti intelegatori, prietenosi, imi doresc mult sa intru in clan si sper sa fiu acceptat, mersii.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clan-ul prin activitatea mea, recent m-am apucat de server si am vazut ca unii prieteni sunt deja in [AIM].

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da, chiar mi-as dorii sa am tag-ul.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da, ar fii super.

Edited by iDarius

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.