Jump to content

Aplicatie CsY [Acceptat]

CsY.KidD
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Cosmin .

» Vârstă  : 14 ani .

» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Ma numesc Cosmin , sunt din Bucuresti si am 14 ani .Eu ma consider un baiat destept, politicos, mereu la locul lui. De obicei ma pot caracteriza printr-o fire glumeata. dar mereu imi arat partea serioasa atunci cand e nevoie. Sunt foarte prietenos,respectuos si sociabil. Mereu muncesc pentru ceea ce imi doresc. Imi arat mereu respectul fata de o anumita persoana pentru a avea o intelegere cat mai buna cu ea. Am o comunicare frumoasa, civilizata. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde, de la oricine.

» Localitate/ oraş: Judetul ILFOV , comuna Cornetu.

» Ce iti place să faci in timpul liber?: Sa joc football , Samp , LoL.

Statistici online:

» Nickname: CsY 

» Nivel: 21 .

» Nume folosite anterior: Nu am dat inca change name .

»Vechime pe server: 3 Luni.

»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): Da, pentru 3/3 warnings.

»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Nu.

»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/zv0L91A

»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/CsY

»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?: Nu.

»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Da .. iG ( iron guard ) , Bk ( best killers ) si multe altele .. dar nu stau sa le enumar .. sunt multe.

»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Nu cunosc pe nimeni din acest clan . 

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: Nu folosesc . 

»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?: Pentru ca este un clan renumit pe server .

»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor): Da.

»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?: Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.