Jump to content

Ce sanse aveti sa castigati o casa sau business la Giftbox -> Orange.BuGGed.Ro?

Blaskowski

House or Bussines?  

86 members have voted

1. 1. Ce șanse credeți că aveți la o casă / business din giftbox?

Recommended Posts

Salut! După cum spune titlul acestui topic, m-am gândit să fac un topic, sau un loc cum vreți voi să numiți acest lucru, să vedem ce v-ați dori să vă pice la Giftbox sau ce sanșe aveți să vă pice o casa / business. Puteți vota, iar fiecare vot este vot-ul lui, la urma .... adică înainte să fie implementat giftbox-ul pe server, am să cer topic closed la acest topic și vedem care au votat cei mai mulți șansa X / Y / Z, s.a.m.d.

Pe lângă vot-ul dat, sa dați câte un reply cu vot-ul (adică procentul votat) și să argumentați.

Pentru a fii o ordine, m-am gândit și la un model, acela fiind:

• Nickname pe server:
  • Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele):
  • Procentul votat(%):
  • Argumentați-vă votul:

(!)De preferat ​ar fii să votați doar procentele date mai sus, adică chiar dacă ziceți că nu aveți șanse, dar ce mi-e 10% și ce mi-e 25%? Ar fii mai ok daca ați vota ce e sus in listă și să votați și acolo totodată.

• Nickname pe server: Conrad

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): bussines

Procentul votat(%): 10%

Argumentați-vă votul: 10% ar fii procentul, nu toată lumea o să prindă bizuri.

• Nickname pe server: Koldrecs

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): Business

Procentul votat(%): 6%

Argumentați-vă votul: Un procent mic pentru atatia playeri, nu toti trebuie sa aibe biz.

• Nickname pe server: Li0N

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele):  Business/Casă pe Vinewood sau lângă Pizza Boy

Procentul votat(%): 50%

Argumentați-vă votul:  Sunt optimist.

• Nickname pe server: SHARK

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): Business, normal.

Procentul votat(%): 50%.

Argumentați-vă votul: Totul tine de noroc.

• Nickname pe server: PrinceD.

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): Cine nu isi doreste ambele?

Procentul votat(%): Chestia cu procentu e cea mai shit faza, n-ai gandit deloc. Cum poate cineva sa prezica viitorul si sa-si vada norocul din momentul acela?

Argumentați-vă votul: Sunt smecher si iau bizu.

Nickname pe server: Michael 
Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele):Business / casa / admin / helper / lider / civil
Procentul votat(%): 10000%
Argumentați-vă votul: Nu vrei sa te angajezi la mine la nightclub in torino sa faci niste banuti? 

• Nickname pe server: m.deea

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): Business

Procentul votat(%): 70%

Argumentați-vă votul: Depinde,totul tine de noroc,sper sa castig ceva bun.

• Nickname pe server: PrinceD.
  • Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): Cine nu isi doreste ambele?
  • Procentul votat(%): Chestia cu procentu e cea mai shit faza, n-ai gandit deloc. Cum poate cineva sa prezica viitorul si sa-si vada norocul din momentul acela?
  • Argumentați-vă votul: Sunt smecher si iau bizu.

Bossule, cand ai capacitatea de a gandii, te las sa comentezi, pana atunci tine pentru tine.

Am zis eu ca prezicem viitorul, sau ceva? Am spus sa spuneti o parare...ce sanse CREDETI ca aveti, nu CA le aveti, ci care CREDETI.

• Nickname pe server: GogUuU

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): house

Procentul votat(%): 50%

Argumentați-vă votul: Nustiu, poate poate... tine doar de norocul fiecaruia!

• Nickname pe server: Shaz

• Ce ti-ai dorii cel mai mult să-ți pice la giftbox(house/business, pot fi și ambele): House.

Procentul votat(%): 75%

Argumentați-vă votul: Nu stiu, ma simt norocos :))

• Nickname pe server: NeRRoW

Procentul votat(%): Mai putin de 10%.

Argumentați-vă votul: Sunt multi playeri care o sa faca level 8+ si sansele devin din ce in ce mai mici pentru fiecare.Sunt 60 de biz-uri si 700 de playeri.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.