Jump to content

Aplicatie -TG-Terex [Acceptat]

bloodtiger19
 Share

Recommended Posts

Informaţii despre viata reală:

» Nume: Teusdea Razvan

» Vârstă: 15 ani 

» Autodescriere (minim 30 de cuvinte): Ma numesc Razvan , sunt din orasul Oradea, am varsta de 15 ani si sunt o fire foarte ambitioasa, prietenoasa, intelegatoare si darnica . Sunt un baiat simplu, am cei sapte ani de acasa, imi place sa comunic cu persoanele din jurul meu, si, deasemenea, imi place sa le dau si o mana de ajutor daca este nevoie. Pot spune ca sunt un microbist, imi plac plimbarile in natura, iesirile cu prietenii, jocurile video si jocurile de noroc. Ascult rap, hip hop, muzica comerciala si manele. Sunt respectuos cu toti oamenii, bineinteles, care merita respect. Nu suport persoanele mincinoase, nesimtite sau cele care te iau "la misto" .

» Localitate/ oraş: Oradea judetul Bihor . 

» Ce iti place să faci in timpul liber?: In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii , sa ascult muzica si sa ma joc samp . 

Statistici online:

» Nickname: Terex

» Nivel: 25

» Nume folosite anterior:------

»Vechime pe server: 2015-08-03 13:21:01

»Ai fost vreodată banat? (Dacă da, pentru ce?): Nu , nu am fost banat vreodata dar am warn 1/3 . 

»Ai detinut o functie pe server? (lider, helper, admin): Nu am detinut o functie asa de importanta.

»Poză cu invitaţia: http://imgur.com/2Ixl8vQ

»Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Terex

»Ai vreo neînţelegere cu un membru care aparţine clanului Taylor?:

»Ai mai fost în alte clanuri? (Dacă da, specifică-le): Nu prea am fost in clanuri , dar imi doresc sa fac parte din acest clan cu membri cu cei 7 ani de acasa si pe care ii cunosc cativa dintre ei . 

»Te înţelegi bine cu cineva la momentul actual din clan?: Timeresus / MadalinKTC 

» Adresă de Yahoo Messenger / Skype: skype : razvan.teusdea

»De ce iţi doresti sa faci parte din acest clan?:  Deoarece are niste membri de treaba , cu bun simt si as dori sa fac si eu parte din acest clan ,  fiind un clan renumit pe acest server.

»Esti constient că dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe forum vei fi demis din clan? (Exemplu: TG.Yelawolf/ Yelawolf Taylor):Da

»Esti constient ca dacă nu vei adauga tag-ul clanului pe joc vei fi demis din clan?:Da

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.