Jump to content

Las Venturas Paramedic Department - Cereri Rank-up. [INCHIS]

Pawl

Recommended Posts

ymXZUHb.png

Informatii referitoare la rank up

# Liderul factiunii nu este obligat sa dea Rank-Up cand doriti voi. Doar daca meritati primiti Rank-Up.

# Daca faceti mai multe cereri pentru Rank-Up vor fi anulate si ramaneti cu acelasi rank.

# Daca cineva minte si spune in model ca nu are Faction Warn's are mai multe zile sau ca are raport complet si defapt nu are, nu va primi rank-up pentru cat timp considera liderul.

# Orice cerere de rank-up făcuta (in-game/ PM forum/ orice alt mod de a contacta liderul) inafara de topicul acesta este sanctionata cu adaugarea a inca 14 zile pentru a avansa la urmatorul rank.

Ex: un rank 1 cu 7 zile va fi promovat la urmatorul rank (daca nu incalca regulamentul) la 21 de zile.

# Membri de rank 5 care vor face cerere de rank up o sa fie sanctionati cu Faction Warn!

# Puteti face cerere doar daca ati avut raport complet si indepliniti numarul necesar de zile.

# Inainte sa faceti cererea, asigurati-va ca aveti toate criteriile indeplinite.

# Acest topic o sa fie deschis tot timpul, cand aveti zilele necesare si raportul facut in saptamana respectiva, puteti posta in acest topic si sa asteptati raspunsul la cerere.

# Daca postati si nu aveti raportul terminat sau zilele necesare, timpul pentru rank-up o sa fie marit.

Sistem de rank up

• Rank 1 - Se primeste automat cand intrati in factiune.
  • Rank 2 - Se primeste doar daca aveti cel putin 1 raport de activitate complet de la acordarea rank-ului 1.
  • Rank 3 - Se primeste doar daca aveti cel putin 2 rapoarte de activitate complete de la acordarea rank-ului 2.
  • Rank 4 - Se primeste doar daca aveti cel putin 2 rapoarte de activitate complete de la acordarea rank-ului 3.
  • Rank 5 - Se primeste doar daca aveti cel putin 1 raport de activitate complet de la acordarea rank-ului 4.

# Cine nu respecta modelul de postare, cum este el acum, cererea o sa-i fie respinsa si nu o sa mai primeasca rank-up in saptamana respectiva.

# Model de postare:

• Nickname:
  • Rank actual:
  • Ai avut raport complet?:
  • Faction Warns:
  • Cate zile ai in factiune?:
  • Cand ai luat ultima data rank-up?

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Nickname: ZonyX

Rank actual: 1

Ai avut raport complet?: Da, am raport complet, se poate vedea si pe pannel http://orangepanel.bugged.ro/group/members/12

Faction Warns: 0

Cate zile ai in factiune?: Pe data de joi voi face 6 zile, dar am auzit ca si vineri este sedinta, asa ca cer rank up.

Cand ai luat ultima data rank-up? : Nu am mai luat pana acum rank up.

Nickname: ZonyX

Ai avut raport complet?: Da, am raport complet, se poate vedea si pe pannel http://orangepanel.bugged.ro/group/members/12

Faction Warns: 0

Cate zile ai in factiune?: Pe data de joi voi face 6 zile, dar am auzit ca si vineri este sedinta, asa ca cer rank up.

Cand ai luat ultima data rank-up? : Nu am mai luat pana acum rank up.

Cerere de rank-up respinsa, nu ai zile necesare

Nickname: Mircea

Ai avut raport complet?: Da.

Faction Warns: 0.

Cate zile ai in factiune?: 7.

Cand ai luat ultima data rank-up? Cand am intrat in factiune. (22.04.2016).

Nickname: Azteck

Ai avut raport complet?: Da, 101 puncte. Se poate verifica pe panel.

Faction Warns: Nu am așa ceva.

Cate zile ai in factiune?: Azi împlinesc 8 zile în cadrul acestei facțiuni.

Cand ai luat ultima data rank-up?: Nu am mai primit până acuma rank up.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.