Jump to content

[Locked] Portofoliu | John

LowKill
 Share

Recommended Posts

782R93S.jpg

Salut eu sunt John si acesta este portofoliul meu,

unde imi voi desfasura activitatea,

unde imi voi posta o mare majoritate din creati,

locul unde imi voi exprima gandurile,

starile, diferite sentimente si asa mai departe.

loXTS.png

Si desigur in deschidere cateva dintre creati

MsXFr8K.jpg

JVSRtdW.jpg mOTRc6L.jpg guXQisW.jpg adyGU8m.jpg

ZaLHpOx.jpg 3XYJoca.jpg JoStAdV.jpg JX7lgjd.jpg

loXTS.png

- SEMNATURI -

KOkC7VS.jpg

DGtkjLh.jpg

loXTS.png

- PROFIL -

zVo3h9l.jpg

loXTS.png

QLDjbQQ.jpg

http://forum.bugged.ro/topic/175859-inactivitate-portofoliu-manel/?hl=%2Bportofoliu+%2Bmanel

• Upvote 1

Dacă ești la început e ok.Știi ce știu tu din text să-i bagi efecte însă mai ai de lucrat.La textul secundar văd că toate sunt greșite.Pune mereu textul secundar pe font Wendy,Wisitors Small 10px respectiv 8 sau chiar și 10, scoți Sharp și dai pe None fără să bagi nici un efect cum ar fi drop shadow,stroke știi tu..

frumos

Frumușele. Bravo!

Foart frm, esti tare!

Frumos ! +1 

Frumoase.

Multumesc !

Așa în mare, mai ai de lucrat la blur. Redimensionarea este ok, textul mai are nevoie de câteva retușuri. Per total, e destul de bine. Keep up! 

Ok, totusi poti sa revi cu un coment, cand iti faci singur creatile, atunci poti da sfaturi, pana atunci ai putea incepe sa iti faci propile creati, fara a mai "imprumuta" de la alti, nu poti sa repostezi niste creati de la alti si sa spui ca sti photoshop, ;).

Dacă ești la început e ok.Știi ce știu tu din text să-i bagi efecte însă mai ai de lucrat.La textul secundar văd că toate sunt greșite.Pune mereu textul secundar pe font Wendy,Wisitors Small 10px respectiv 8 sau chiar și 10, scoți Sharp și dai pe None fără să bagi nici un efect cum ar fi drop shadow,stroke știi tu..

Ma bucur dai sfaturi despre photoshop, cu 40 de posturi ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.