Jump to content

[Locked] [Portofoliu] Messi..

Messi.
 Share

Recommended Posts

Aici îmi voi posta creațiile și vă aștept pe toți cu comentarii atât bune cât și rele deoarece mai ales cele rele ne motivează să devenim mai buni.Aștept sfaturi de la voi ce ar trebui/ce n-ar mai trebui să fac în lucrări.

lm6Obz0.png

oYG797R.png 2Y6iGVc.png

Aici îmi voi posta creațiile și vă aștept pe toți cu comentarii atât bune cât și rele deoarece mai ales cele rele ne motivează să devenim mai buni.Aștept sfaturi de la voi ce ar trebui/ce n-ar mai trebui să fac în lucrări.

lm6Obz0.png

oYG797R.png

La asta ai scris gresit, iar in al 2-lea rand se vede nasol textu cu ''buged.ro''.

E ok, mai ai de lucrat la blur.

Edited by Alliance KuZo

Dacă ești la început e ok.Știi ce știu tu din text să-i bagi efecte însă mai ai de lucrat, la text ca sunt gresit si pe vitor inceara sa pozitionezi bine textul sa se vada bine.

Edited by John 47

Dacă ești la început e ok.Știi ce știu tu din text să-i bagi efecte însă mai ai de lucrat, la text ca sunt gresit si pe vitor inceara sa pozitionezi bine textul sa se vada bine.

Cred că ăsta e principalul meu impediment.Poziționarea și efectele textului că la blur o mai scot eu la cap.Și da sunt la început.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.