Jump to content

Cerere - Semnătură - LebroN

Recommended Posts

Nick: LebroN
Tip(avatar/semnătură/logo): Semnătură
Stock(obligatoriu)http://bluepanel.bugged.ro/img/bigskins/181.png
Text: LebroN

Member of SF Bikers

mafiot cu suflet mare ( acest text să fie scris mai mic sub ”Member ...”, dar tot cu un font frumos )
Detalii: Să fie cât mai frumoasă, să aibă și fum. Voi știți cum arată mai bine.
Detalii despre text: L-ul și N-ul să fie cu o culoare ca la Bikers, la fel si M, o, S și B. Să fie scise cu un font frumos.

@, Inca nu stiu sa folosesc fumul, dar sper sa-ti placa si scanteile: 

RzIEN4f.gif

Poți modifica ? Aș vrea să scri LebroN și ”Member ...” să fie scris mai mic cu același font cu care ai scris mai sus, iar ”BUGGED” să nu fie așa îndepărtat.

Poți modifica ? Aș vrea să scri LebroN și ”Member ...” să fie scris mai mic cu același font cu care ai scris mai sus, iar ”BUGGED” să nu fie așa îndepărtat.

Nu mi-a mai iesit chiar la fel ca prima pentru ca nu am salvat .PSD dar sper sa fie ok acum:

IDH5sbF.gif

Edited by Lupusorr

Nu mi-a mai iesit chiar la fel ca prima pentru ca nu am salvat .PSD dar sper sa fie ok acum:

IDH5sbF.gif

Asta e frumi, dar am zis LebroN, nu LeBroN :l. În fine, mai aștept și alte creații. Până acum lucrarea ta mă încântă.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.