Jump to content

Eveniment Last Man Standin red bugged.ro, premiu 100.000.000$.

M12WTF
 Share

Recommended Posts

Subiectul video-ului: Un eveniment LMS pe serverul red bugged.

O scurta prezentare: In acest video, veti putea viziona un evniment in care ultimul ramas in picioare castiga 100.000.000$.

Link catre filmulet: 

Like&Suscribe daca v-a placut.

Știu sentimentul.Și eu am ieșit mai eram eu cu unu aveam 100% hp și el avea 20-10% . Era event de 50kk sponsorizat de un clan nu mai țin minte exact care.Și deodată când să încep să trag CRASH. x( Muream de ciudă că avea doar M4 nu mai avea deagle și doar câteva hituri să-i dau și era gata.

Știu sentimentul.Și eu am ieșit mai eram eu cu unu aveam 100% hp și el avea 20-10% . Era event de 50kk sponsorizat de un clan nu mai țin minte exact care.Și deodată când să încep să trag CRASH. x( Muream de ciudă că avea doar M4 nu mai avea deagle și doar câteva hituri să-i dau și era gata.

ua taci

Subiectul video-ului: Un eveniment LMS pe serverul red bugged. O scurta prezentare: In acest video, veti putea viziona un evniment in care ultimul ramas in picioare castiga 100.000.000$. Link catre filmulet: 

Like&Suscribe daca v-a placut.

bine varu..deabea astept sa revin..facem un deagle :))))

Asta e, data viitoare poate va fi cu mai mult noroc :D

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.