Jump to content

[Acceptat] [Aplicatie] MaryusHD

MaryusHD
 Share

Recommended Posts

Nickname pe server: MaryusHD

Varsta reala: 19

Link catre profilul de pe panel: http://orangepanel.bugged.ro/profile/MaryusHD

O scurta caracterizare: Ma numesc Maryus locuiesc in bucuresti am frumoasa varsta de 19 ani joc samp de  2 ani am mai jucat si pe alte servere dar nu pe bugged pana acum 4 luni dar acum am de gand sa ma tin de acest server , in timpul liber stau ma joc samp mai joc si fotball uneori, stiu ca nu indeplinesc conditia de level 7 dar la niciun clan nu am putut aplica toti cer level si imi pare rau ca nu am level 7 sper sa faci o exceptie multumesc foarte mult 

Membrii cu care te intelegi bine in clan: deocamdata nu am prieteni din acest clan tocmai de accea sper sa ma inteleg bine cu toti membri acestiu clan si o sa respect lidrul cat si co-liderul intrucat si pe cei de rank superior 

Alte precizari: sper sa fiu acceptat toate clanurile au level mare sunt activ si eu cand pot 4-5 ore zilnic deoarece sunt cu munca si nu pot sta nonstop activ salutari liderului si tututor membrilor 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.