Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - Cantemir - Helper 2

Claudiu F. Onea
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: Cantemir

Level: 38 

Ore jucate: 1827

Poza cu invitatia: http://imgur.com/ok3kOkN

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/Cantemir

Sanctiuni: Am avut ban pentru 3/3 warns.

Cateva realizari pe server/ forum: Am avut helper 2 si un numar mare de zile in LSPD.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA:MP mai joc CS:GO, ETS2, GTA 5 si CS 1.6.

De ce vrei sa intri in clan: Pentru ca am fost in el de cand s-a deschis si m-am simtit foarte bine in acest colectiv.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Da, am mai fost in Quantium, Seraphim Family, West Gangsters, AIM si altele care numai exista.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Da, am iesit pentru ca m-am lasat o perioada de acest joc.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, am verificat si nu sunt.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Kauss, DuLs, Kosovoy, Mozart, Berzek, DoodLyZ.

Planuri de viitor pe server? Sa fac un rank cat mai mare in factiunea curenta.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Claudiu

Varsta reala: Am 16 ani.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Consider ca am din toate cate ceva, sunt glumet, calm, ambitios, nu vreau sa dezamagesc pe nimeni si vreau ca persoana de langa mine sa se simta bine. Sunt o persoana norocoasa deoarece am tot ce imi trebuie si am familia langa mine, pe care o respect.

Ce gen de muzica asculti? Ascult rap, rock si uneori trap.

Ce hobbyuri ai? Imi place foarte mult sportul, in special sa ies cu barca pe lac si sa merg cu bicicleta in parc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.