Jump to content

THC. - Senique. din 4kk 160kk la barbut.[Acceptat]

DaviDSwagg
 Share

Recommended Posts

Nickname: Senique.

Level:7

Ore jucate (Orange) si pe serverul unde ai jucat: 30 de ore jucate pe orange , 210 ore jucate pe green.

Link catre profilul tau din panel pe serverul pe care ai jucat (Blue / Red / Green): greenpanel.bugged.ro

Poza cu invitatia: http://imgur.com/7tvZud8

Profilul de pe panel (link):http://orangepanel.bugged.ro/profile/Senique.

Sanctiuni: 1 ad aiurea - warn :(

Cateva realizari pe server/ forum: Am reusit sa intru in factiunea Taxi Las Venturas.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Counter Strike Global Offensive , League of legends.

De ce vrei sa intri in clan:Pentru ca este un clan serios, stabil cu membrii de treaba, cu bun simt si o gandire "dezhetata". Nu este ca alte clanuri care "sunt in floare" o saptamana si apoi dispar si iar revin, acest clan este unul  stabil si respectat si asta ma motiveaza sa imi doresc sa fac parte din acest clan

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?:Nu , nu am mai facut parte dintr-un clan pana acum.

Ai mai facut parte din clanul Alliance? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?: Nu , nu am mai facut parte.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'Alliance'?: Da , am verificat nu sunt pe blacklist.

Enumera cativa membri ai clanului: TurbaTu , SunDe , @Adelin , SaGa,Mytzu.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: David

Varsta reala: 16 

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Ma numesc David. M-as putea descrie ca fiind un baiat istet , glumet ambitios, dar mai ales serios cand ma aflu in situatii serioase. Sunt un bun coechipier, si imi face placere sa ii ajut pe cei din jurul meu atunci cand au nevoie. Sunt respectuos cu ceilalti atata timp cat si ei ma respecta, altfel spus comportamentul meu cu altii consta in respect reciproc.

Ce gen de muzica asculti?: Rap Hip Hop Dubstep Trap Manele 

Ce hobbyuri ai? : Sa ies cu prietenii afara , sa ascult muzica .

Edited by DaviDSwagg

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.