Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - ZGUNYFTW - Rank 5 News Reporters 177 zile.

zguNNy
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: ZGUNYFTW

Level: 30

Ore jucate: 812

Poza cu invitatia: http://imgur.com/HEDeppv

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/zguNyFTW

Sanctiuni: Ban pentru 3/3 warns si ban 2 zile pentru insulte staff (2015-08-04).

Cateva realizari pe server/ forum: 800 ore jucate. Rank 5 in News Reporters, 177 zile responsabil si tester.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Nimic.

De ce vrei sa intri in clan: Deoarece este un clan foarte respectat pe server si foarte serios. In acest clan o sa am garantia ca nu se va inchide peste noapte si ca nu voi fi dat afara fara motiv. Cunosc si cativa membrii din acest clan.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am facut parte din mai multe clanuri, nu mai stiu sigur care au fost. Ultimele doua clanuri au fost [47] si TG.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am mai facut parte.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, am verificat si nu sunt.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Kazi, Allyn, .DELiR., Four, ThatGuy.

Planuri de viitor pe server? Sa obtin functia de helper si de ce nu de co-lider al factiunii News Reporters.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Roberto.

Varsta reala: 16 ani.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Am 16 ani, ma numesc Robi, sunt un baiat de treaba, serios, stiu sa fac si caterinca atunci cand este cazul. Imi place sa muncesc pentru a obtine ceva, si nu ma las pana nu obtin acel 'ceva'.

Ce gen de muzica asculti? Ascult orice suna bine si imi place.

Ce hobbyuri ai? Sa joc fotbal, sa stau la calculator, sa scriptez.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.