Jump to content

Reclamatie RayaN. nesanctionare

Deiu95

Recommended Posts

Nick-ul tau:Deiu95
Nick-ul celui reclamat:RayaN.
Detalii (+ poze, video, etc.):Nu sanctioneaza membrii.Perfect4Ever m-a somat de 2 ori intr-o secunda, am inteles ca m-a somat dar macar sa ma someze corect pentru sfantu dumenzeu daca tot o intrat in PD macar du un lucru pana la capat.Mai jos am pus reclamatia adresata lui Perfect4ever,decizia iti apartine @@Tibi

Nick-ul tau:Deiu95

Nick-ul celui reclamat:Perfect4Ever

Motiv:Nu respecta timpul intre somatii.

Dovada:http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/lbvdo8grf/

In poza mea se vede altceva + ca el nu avea timpstamp on.

Tu tot faci reclamaţii aiurea şi după vrei să intrii in facţiuni, cine crezi că te mai acceptă ?.Crezi că aşa se sancţionează ? atunci când ai lag repede faci o poză pentru a fii sancţionat, nu?.Băiete ţi-am explicat şi când am răspuns, era lag pe server, aveai desyng, a postat şi el dovada cum că te-a somat regulamentar.

Uite dovada:

- Se poate înţelege şi din poza ta că era lag pe server.Tu până la urmă pentru ce faci reclamaţii ? că nu mai intrii in facţiuni ? pe bune... că eu asta-mi dau seama din câte văd, e a doua reclamaţie aiurea pe care mi-o faci...

@, la ce are nevoie de /timestamp cand in video se vede clar in ce intervale de timp a somat?

Tu cand stai AFK, chiar si 5 secunde si ai timestamp ON, cand o sa revii o sa vezi unele mesaje scrise in aceasi secunda.

Reclamatie complet inutila, se vede clar in video ca a somat corect, cu ce a gresit Rayan?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.